Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2012. július 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

- A jó minőségű kettős penge króm -és teflonbevonata révén különösen könnyedén siklik a bőrön.

- Kímélő és nyugtató hatású Aloe Vera csíkja miatt érzékeny bőrűek is használhatják.

- 5 Db található a csomagban

Massacre

2018. május 21.

Hát ez valami borzalmas.. Gyorsan kellett borotva erre megvettem ezt de dobtam is kukába. Nem szedte le nekem se a szőrt csak nagyon nehezen de addigra 5 helyen már megvágtam magam..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

szanii

2018. január 13.

Nagy hiba volt megvenni, az olcsó ár megtévesztett, hittem benne de nem kellett volna. Konkrétan egy borotválkozást bír kb. de még annyit se, tépi a bőrömet és még a szőrt se szedi le rendesen. Senkinek sem ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

BlindedByLipstick

2017. május 1.

Borzalmas. Soha nem szoktam megvágni a lábamat, amikor borotválom, ezekkel 3/3 alkalommal sikerült. Az is teljesen mindegy, hogy mit kenek a lábamra, borostás lesz, a puha bőrt még testápolóval is csak nehezen tudom elérni. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

hena

2016. augusztus 21.

Ha SOS kell egy borotva, ez pedig épp akciós akkor SE vegyétek meg!
Szörnyű, életlen, a bőrt tépi de a szőrt nem szedi le rendesen, nem simára, hanem borostásra borotvál.
Még egy csillagot se érdemelne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Ha SOS kell egy borotva, ez pedig épp akciós akkor SE vegyétek meg!
Még egy csillagot se érdemelne...

wynter

2016. május 30.

Volt már szerencsém a rózsaszín változatához, majd jóval később, "hátha ez jobb lesz" megfontolásból beszereztem a lilát is.
A véleményem dióhéjban: egy életlen vajazókéssel többre mennék. A szőrt nem távolítja el, és annak ellenére, hogy az éle nulla, mégis felsérti a bőrt. Nem tudom, hogy csinálja, de bámulatra méltó.
Azt tanácsolom, hogy mindenki messziről kerülje el ezt a terméket, akármilyen olcsón is árulják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Zaynab

2015. december 22.

Csatlakozom az előttem kommentelőkhöz. Ennek a borotvának a piros színű verzióját vettem meg. Nem volt drága, még örültem is.
Aztán itthon már nem.
Konkrétan kiszárítja a bőrt és mellette még nem is epilál rendesen, sőt.
Nem éri meg megvenni, hiszen nem látja el a feladatát, szóval nincs értelme megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 22.

Aztán itthon már nem.
Konkrétan kiszárítja a bőrt és mellette még nem is epilál rendesen, sőt.

alcyone

2015. december 8.

Elég gyenge sajnos a teljesítménye, pedig hittem benne. Egyszer is alig használható borotvákról van szó, ami ráadásul karcol és tép is, nem feltétlen szedi le szépen a szőrt...ennél azért többet vártam tőle, még ha csak saját márkás és "olcsó" kategória is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

welc64

2015. július 5.

Ennyi pénzért nem vártam sokat, de még annyit sem ér. Max. egyszer lehet használni, de akkor is nagyon kell vigyázni a sérülésekre. Felejtős teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 5.

Mariann88

2015. május 26.

Vannak ennél jobb borotvák is, de nekem leszedi a szőrt rendben, és nem is csak egy alkalommal tudom használni. Mivel több féle szőrtelenítő módszert is alkalmazok, ezért borotvákra már nem szeretek sok pénzt költeni, így nekem teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Vicus

2014. november 30.

Nekem sem jött be, nem viszi le rendesen a szőrt, hamar elmegy az éle, valamint nem elég kényelmes, csúszásmentes a markolata sem. Drágult is az utóbbi időben, szóval biztos nem veszem meg többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract