Isana

Ár:   209 Ft és 249 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   160 db és 200 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. február 4.

Ár:   209 Ft és 249 Ft
Kiszerelés:   160 db és 200 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

A vattafejek 100% klórmentesen fehérített pamutból készültek.

wildrose

2020. december 3.

A vattafejek mérete és minősége szuper, de a pálcika elég gyenge, elhajlik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 3.

A vattafejek mérete és minősége szuper, de a pálcika elég gyenge, elhajlik.

Fiszuli

2020. május 19.

Már akkor ezt vettem, mikor még Lilibe néven futott. Azaz nagyon-nagyon hosszú évek óta csak ez a típus található meg a polcomon és az elégedettség maximális, a névváltoztatással a minőség nem változott és már ez és felbecsülhetetlen öröm számomra. A vattája tökéletes, nem esik le a pálcáról, nem bomlik, nem foszlik. A pálca teljesen megfelelő, nem hajlik, hosszúsága, vastagsága megfelelő. Fültisztításra és sminkkorrekcióra használom, mindkét esetben nagyon jól teljesít. Nincs rá okom, hogy más márkát, más gyártót válasszak, tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Esztii78

2020. március 13.

Ilyet szoktam venni, nem esik le róla a vatta és nem törik el a pálca.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 13.

Ilyet szoktam venni, nem esik le róla a vatta és nem törik el a pálca.