Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2019. december 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Isana Style2Create volumen hajformázó spray hajszárításhaz, kócosodás elleni hatásdúsító hatás, a hajformázás közben maximális szabadságért. A hajformázó spray fixáló hatása a hajszárító hőjének hatására aktiválódik. A kócosodás elleni formula védi a hajat és határozott teltséget és formát kölcsönöz.

Flowergarden

2020. március 23.

Semmit nem csinál a hajjal, csak annyi hatása van, ha használom, akkor gyorsabban zsírosodik a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.