Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2019. december 6.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

Isana Style2Create volumen hajformázó spray hajszárításhaz, kócosodás elleni hatásdúsító hatás, a hajformázás közben maximális szabadságért. A hajformázó spray fixáló hatása a hajszárító hőjének hatására aktiválódik. A kócosodás elleni formula védi a hajat és határozott teltséget és formát kölcsönöz.

AszusZ

2020. augusztus 3.

Nem hittem benne de ez egy csoda. Vékony szálú elég hullámos hajam szinte majdnem göndör és nagyon kevés hajam van.
Be fújtam ezzel a rőzsémét megszárítottam kicsit kivasaltam és a hajammal csodát tett... a 70%-os pára tartalomnál nem göndörödött vissza a hajam. Igaz raktam rá egy minimális hajlakkot de negyede annyit sem mint ez előtt kellett. Nem volt a hajlakktól az a ragacsos érzés és látszat. Legközelebbi hajmosásnál ki próbálom hajlakk nélkül is kíváncsi vagyok hogy hajlakk nélkül mennyire fog be göndörödni a hajam?!?! Nekem ilyen 45-50% alatt nem göndörödik be. Nos a volumen emelésről nem tudok nyilatkozni mert nekem konkrétan ezzel a részével nem csinált semmit. Ugyan olyan mint ha nem fújtam volna rá nem lett dúsabb sem magasabb a séróm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

Flowergarden

2020. március 23.

Semmit nem csinál a hajjal, csak annyi hatása van, ha használom, akkor gyorsabban zsírosodik a hajam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 23.