Isana

Ár:   900 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   3 x 500 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bubita, Módosítva: 2015. november 18.

Kiszerelés:   3 x 500 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

• Segíti a bőr természetes regenerálódását.
  • Védi a bőrt a kiszáradástól és segít megőrizni annak simaságát és rugalmasságát.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

CoolMyMc

2021. szeptember 29.

Sosem gondoltam volna ,hogy ennyire kedvelni fogom. Igazán relaxáló érzetet ad. Tetszik ,hogy nem raktak bele illatanyagot. Újra veszem mindig. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

fioretta

2021. március 21.

Könnyen feloldódik, nagyszerűen ellazít, és gazdaságos a kiszerelés. Általában illóolajokat is adagolok mellé, mert a boltokban kapható relaxációs, túlparfümözött-színezett fürdősók többségének az összetevői nem annyira szimpatikusak. Ha ebből magam készítem, tudom, hogy tényleg természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 21.

csill87

2021. január 4.

Nagyon szeretem ezt is, nem gondoltam hogy tényleg ennyi pozitív hatása van, de ez egy csodaszer! Annyira megnyugtat, nem tudom hogy éri el ezt, de tényleg nagyon ellazít. A bőr pedig puha után a, ekcémás érzékeny és irritált bőrt is nyugtatja. Általában a dm-es verzió lt veszem, de most a rossmannaban jutott eszembe, hogy elfogyott, és ez is ugyan olyan jó mint az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

Provence

2020. szeptember 18.

Nincs is jobb, mint egy hosszú, fárasztó túra után beleülni 1 kád tengeri sós vízbe. Istenien ellazít, selymesen puha lesz tőle a bőröm, és ahogy észrevettem, még a lábamon begyulladt szőrtüszökön is segít. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

SolyaSz

2020. szeptember 2.

Olcsó, nagy kiszerelés. Fürdősó kúrához vettem, rengeteget segített az atópiás ekcémás bőrömön, máskor is alkalmazni fogom majd.
A gyulladásokat lehúzta, a bőrömet sokkal puhábbá tette, megszüntette a hámlást a legtöbb helyen. Ezer hála minden véleményezőnek itt vagy a DM-es fürdősó oldalán, köszönöm, hogy meggyőztetek! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Orsi0625

2019. január 26.

Olcsó és nagy kiszerelésű, sokáig elég lehet. Nagyon szereti a bőröm, puha lesz tőle, talán fertőtlenít is kicsi, jót tesz mindképpen néha így beleülni a kádba 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

orsolyap

2018. augusztus 20.

Rendszeres használója vagyok. Sokszor vettem már. Nélküle nincs kádban fürdés. :)
Semmi hozzáadott illatanyag. Csak tengeri só
. Bársonyos érzet marad a bőrömön utána. Természetes Csodaszer. Ár- érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Semmi hozzáadott illatanyag. Csak tengeri só

Tmika

2018. június 30.

Ugyanaz, mint a DM-es termék, árban is. Főként ott vásárolok, de ha épp nincs, akkor irány a Rossmann ezért. Nagyon szépen puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 30.

Nicy011

2017. június 19.

Az illatosított, színes fürdősókat sosem tudtam használni, mivel nagyon érzékeny a bőröm. Így, ezt a natúr terméket választottam. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Kellemes fürdő készíthető belőle. Puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

sztinke

2017. június 13.

Tök jó ez a fürdősó! Nem is gondoltam, hogy ennyire kellemes élmény lesz a kádban ülni ezzel, mert inkább az illatos-habos fürdőket kedvelem, de mégis érezhetően lazító élmény volt. És nagyon jót tett a bőrömnek! Puhább volt utána és az apróbb bőrhibákat is nagyon szépen kezelte. Azt hiszem rendszeresítem, főleg nyáron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.