Isana Med

Ár:   349 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: panneszka, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Higiénés kézfertőtlenítésre alkalmazható - használata ideális útközben.  A készítményt hígítatlanul, víz nélkül kell használni.

Toothfairy

2019. november 24.

Ahogyan többen is írták: RAGAD. Az illatával, állagával, csomagolásával és árával nincsen probléma, de ebben az árkategóriában a Balea és a Cien jobb, mivel nem hagy ragadós érzetet. Elhasználtam, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

sophieblackbeak

2019. január 28.

Én meg vagyok vele elégedve, nem ragadt a kezem tőle, hamar megszáradt és tisztának éreztem tőle a kezem. Az illata is jó attól függetlenül, hogy elsőre alkoholos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Colette221

2018. december 1.

UPDATE: Amióta ezt használom, a kezem kipirosodott, kiszáradt, pedig eddig egy kézfertőtlenítő sem csinált vele ilyet. :(

Eredetileg nem ezt akartam megvenni, de mivel a másik nem volt, ezt választottam. Nem rossz, de nem is olyan jó mint a Higeen-es. Tényleg olyan, mintha hagyna egy pici olajos réteget. Az illata finom és intenzív, sokáig érezni. Elhasználom, de nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Kence123

2018. július 16.

Nagyon hamar beszívódik, viszont az illatáért nem vagyok oda:( Az aloe vera változatot szeretem jobban)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 16.

Violet 1

2018. május 17.

szerintem jó kis gél ez. finom az illata, nincs alkoholos szaga,sőt még hosszú idő múlva is finom illata van a kezemnek tőle. nekem egyáltalán nem ragad, semennyire. az állaga kissé túl folyós, ennyi hibája van.

update: azóta is rengetegszer vettem belőle, de most ( 2018 május) változtattak az illatán és borzasztó. émelyítő, erős, parfümös bűz. nagyon sajnálom,hogy megint eltoltak egy eddig jó terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Violacska

2018. április 30.

Én nagyon szeretem az illatát!Nekem picit ragadós ami hamar el is mulik pàr màsodpercen belül.A fiam is nagyon szereti hasznàlni..Nekem ujravevös

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Denes718

2018. április 9.

Közepes. + Árban olcsó. + Tisztaságérzetet ad. - De ragacsos marad a kezem. - Mintha valami krémet használtam volna. Amit vettem elhasználom. Másikat bizosan nem fogok vásárolni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 9.

nicolekitti

2017. július 5.

Szerintem ez a legrosszabb kézfertötlenítő, amit vettem. Mintha egy olajjal be lenne vonva utána a kezem, az illata nagyon sokáig megmarad.
Kamillásat és simát vettem, nem akarnak nagyon fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

Kamillásat és simát vettem, nem akarnak nagyon fogyni.

karli

Korcsoport: < 18
2017. június 6.

Ez a legborzalmasabb kézfertőtlenítő amit valaha használtam, ragacsos, gusztustalan érzésű marad a kezem a használata után. Előbb-utóbb keresnem kellett egy kézmosásra alkalmas helyet, mert elviselhetetlen volt. A szaga még sokadik kézmosás után is érezhető, nem kellemes. Sokfélét próbáltam már, de ilyennel még nem találkoztam, nálam mindig van, nemcsak kézre, bármi adódhat, amit le kell töröljek, de sajnos ez a kukában végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 6.

cintia20

2017. március 16.

jó az illata, nem ragad, tisztának érzem a kezem a használata után. Viszont nagyon hamar fogy, pedig keveset nyomok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.