Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pannababo, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Arcápolók

Glicerin, Q10 és Taurin tartalmú arclemosó a férfiak igénybevett bőrére

Revitalizál és tisztít. Mélyen tisztítja a bőrt. Inzenzíven tisztítja a bőrt a felesleges bőrzsírtól, hámsejtektől és szennyeződésektől. Az érezhetően tiszta és friss bőrért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Danielllla

2019. október 25.

Párom használja és neki bevált, jól tisztít, pont jó méretűek a szemcséi, az illata is kellemes, ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

pannababo

2017. június 22.

Bőrbarát termék,apró szemcséi nem durvák,de hatékonyak. Enyhe krémezést igényela bőr utána. Amit ìgér betartja,különösen nem ferfias az illata,nem tartós,nőként tetszett 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.