Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: tátombák, Módosítva: 2019. szeptember 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ez a gyümölcsös-friss illatú borotvagél aloe vera-t tartalmazó bőrbarát ápoló formulával a borotválás során a bőrnek megfelelő simaságot és bőrérzetet nyújt. A lábak, a hónaljak és a bikinivonal érzékeny bőrét ellátja ápoló hatóanyagokkal.

infinitypurple

2019. október 21.

Az illata valami eszméletlen jó, kár hogy nekem nem annyira vált be. A Gillette Satin Care után gondoltam ki próbálok mást, de valószínűleg maradok így annál, eddig az a legjobb ami be is vált. Hiába nyomtam kellő mennyiséget, nehezen akart habosodni, és a szőrszálakat sem tudtam vele szépen leborotválni, nem annyira siklott a borotva. A bőröm nem lett tőle selymes, viszont ki pattogzott.
Tényleg kár érte, pedig isteni illata van, és árban is jó lett volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 21.

Tényleg kár érte, pedig isteni illata van, és árban is jó lett volna.

Vivyenn

2019. szeptember 25.

Nekem nagyon bevált, pedig érzékeny bőröm van. Könnyen kenhető, kevés elég belőle, így sokáig kitart. Nem utolsó sorban az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.