Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heli, Módosítva: 2013. május 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Egyszerű, alapos és hosszantartó szőrtelenítés szemöldökre.

Kiszerelés: 20 db

kockaCUKOR00

2016. július 1.

Kuka! Semmit nem ér. Egy szőrszálat sem mozdít meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Kuka! Semmit nem ér. Egy szőrszálat sem mozdít meg.

Móni@nya

2013. július 5.

Másik termék mellé csomagolva vettem, ha tényleg jól azonosítottam be.
Egyszerű formára vágott cellux, amitől a bőröm piros és duzzadt lesz, a szemöldököm pedig körberöhögi. Nem tudom ki találta ki ezt a csodálatos terméket, de kár volt ennyit törnie a fejét.
Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

Másik termék mellé csomagolva vettem, ha tényleg jól azonosítottam be.
Kuka!

Heli

2013. május 12.

Jót nevettem míg gépeltem a leírást. :D Egyszerűnek egyszerű a használata, viszont semmit sem szed le, pedig nincs egy erős szemöldököm. A bőrt nem kíméli, a szőr viszont ott marad. Egyetlen szálat sem szedett le. A bőröm szépen feldagadt és hólyagosodott tőle. Soha többet.... Pénzkidobás kategória (699 Ft)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil
Illatanyagok: Glyceryl Rosinate