Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

100% pamut.
Klórmentesen fehérített.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lettike77

2020. december 29.

Nagyon szeretem. Nem foszlik, nem válik ketté, szépen le lehet vele mosni a sminket.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 29.

CrazyHairDontCare

2020. november 14.

Évek óta ezt használom, nem foszlik, nem szöszösödik, szépen le lehet vele mosni a sminket. Azonban a környezettudatosság jegyében most fogok váltani a mosható/újrahasználható korongokra, remélhetőleg azok is ilyen jól beválnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

Bettu

2020. október 1.

Könnyen le lehet mosni vele a sminket.. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Könnyen le lehet mosni vele a sminket.. Szeretem.

Formidable

2020. szeptember 25.

Nem jön szét, nem szöszölődik, nem foszlik - egyszerűen tökéletes. :) Próbáltam más márkákat is (dm sajátmárkása, illetve a Pennyben kapható Today), de azokkal közel sem voltam ennyire elégedett. Ár-érték arányban szuper, többféle kiszerelés közül választhatunk, könnyen beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

Provence

2020. szeptember 20.

Sokféle vattakorongot próbáltam már, de mindegyik mállott, kivéve ez! Smink és körömlakk lemosásra csak ezt használom évek óta. Nagyon puha, és ár-érték arányban tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

AOrange

2020. szeptember 5.

Ez a kedvenc vattakorongom! Bármihez is használom, rendesen le van steppelve, nem jön belőle a szösz, és nem is mállik szét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

wildrose

2020. július 29.

Puha és nagyon jó minőségű vattakorong, az egyik kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 29.

Puha és nagyon jó minőségű vattakorong, az egyik kedvencem.

Fiszuli

2020. május 12.

Nagyon jó ár-érték arányú termék, soha nem is vettem másfajta vattakorongot! Nem foszlik, nem hullik szét, az egész arcom áttörlését kibírja. Én csak tonizálásra használom, nem szívja fel magát, nagyon szépen és többször is körbe tudom vele törölni az arcomat is és a nyakamat is. Ha esetleg nem lenne elég a tonik, amit rá tettem és ismét teszek rá egy keveset, akkor sem ázik szét, nem hullik szét és a plusz tonikot ugyanúgy nagyon szépen végig tudom vinni az arcomon. Soha nem fordult még elő, hogy egy alkalommal egynél többet kelljen belőle használnom. Kellemesen puha, nem túl vékony és nem is vastag. A tisztítása is jó, bár gondolom erre a tonik is rásegít, de az arclemosó által fennhagyott szennyeződések maradékát is tökéletesen leszedi. Nem érzem azt, hogy valaha is váltanom kellene erről a termékről egy másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

mlexa

2019. december 21.

Ár-érték arányban szuper termék. Puha, nem vesz fel sok sminklemosót, csak annyit, amennyit kell. Nem foszlik szét az ember arcán. Nem büdös, nem túl vékony/nem túl vastag. Elég nagy is, egy nekem elég az egész arcom tisztítására. Ha extrémebb a smink, akkor kettő. Ennyiért ajándék! Mindig ezt veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

noradrenalin

2019. december 4.

Én nagyon szeretem! Árban is elég jó, nem vesz fel sok tonikot, sminklemosót, nem vékony, puha. Müller saját márkás terméke olcsóbb hasonló jó az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.