Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, az összetevőket feltöltötte: csillahox, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

100% pamut.
Klórmentesen fehérített.

mlexa

2019. december 21.

Ár-érték arányban szuper termék. Puha, nem vesz fel sok sminklemosót, csak annyit, amennyit kell. Nem foszlik szét az ember arcán. Nem büdös, nem túl vékony/nem túl vastag. Elég nagy is, egy nekem elég az egész arcom tisztítására. Ha extrémebb a smink, akkor kettő. Ennyiért ajándék! Mindig ezt veszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

noradrenalin

2019. december 4.

Én nagyon szeretem! Árban is elég jó, nem vesz fel sok tonikot, sminklemosót, nem vékony, puha. Müller saját márkás terméke olcsóbb hasonló jó az is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

Tothxheni

2019. november 15.

Szerintem jó kis termék, ha épp fogyóban vannak a korongok és rossmann közelébe járok akkor mindig újraveszem. Tényleg jó minőségű szuper termék és minden igaz rá a lentiekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem, olcsó, jó minőségű, puha, jól tisztít, nem büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Nagyon szeretem, olcsó, jó minőségű, puha, jól tisztít, nem büdös.

sparksy

2019. június 5.

Minden tekintetben pont jó, bár vatta korongok terén nem vagyok nagyon válogatós, de ezt nagyon szívesen veszem újra, minden igaz rá, amit már előttem is leírtak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

LilyS

2019. május 28.

Praktikus csomagolás, nagy kiszerelés és kedvező ár. Nem foszlik, jól használható. Mindent úgy tesz, ahogy az elvárható ettől a terméktől, ennél több nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Kremcica

2019. május 26.

Tökéletesen bevált. Nem szöszölődik, a vastagsága pont jó, nem issza be túlzottan amit rákenek, nem karcol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Szuperül működik, nem foszlik, sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Szuperül működik, nem foszlik, sokáig kitart.

Selby

2019. február 23.

Nagyon jó,nem foszlik szét,sokáig elég,az árai is kedvező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

Nagyon jó,nem foszlik szét,sokáig elég,az árai is kedvező.

TheNancy07

2019. február 7.

Remek vattakorong! Ezt használom körömlakk lemosásra, sötétebb színeket 1 darab koronggal akár 3-4 körmöt is le tudok szedni. Jól tartja az acetont magában, nem foszlik szét és a vastagsága is nagyon jó. Csak ez!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.