Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2023. augusztus 3.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Ápolja és védi a bőrt a káros környezeti hatásoktól és megőrzi a bőr nedvességtartalmának természetes egyensúlyát. Illat- és színezőanyag mentes.

Bőrbarát pH - bőrgyógyászatilag tesztelt.

nutellaskokuszdio

2024. február 5.

Szerintem tökéletesen teszi a dolgát, én anno a szempilláimra használtam :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 5.

Szerintem tökéletesen teszi a dolgát, én anno a szempilláimra használtam :)

PiroskaP

2024. február 5.

Kicserepesedett ajkaimra vettem meg, a krém mánia instáján láttam, mint gyorssegélyt, gondoltam egy próbát megér (hisz nem drága). Megmondom őszintén, nekem nagyon nem jött be🥺 egyáltalán nem éreztem, hogy hidratálna, viszont közben, bármily óvatos voltam, mindig beszivárgott valamennyi a számba😅, és hát az a gépzsír-ízvilág, pfffff🤢 másra nem nagyon tudom/szeretném használni, így azóta is szomorúan áll a fürdőszoba polcon.😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 5.

csekeanita92

2024. január 22.

A nagyon száraz bőr megmentője nálunk. Gyerekek térdére, könyökére is ezt használom. Szeretem, hogy sokáig elég egy tubussal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 22.

skincare.611

2023. december 21.

Szuper! Eddig Carmex-et használtam, de rájöttem, hogy ez sokkal olcsóbb termék lenne, főleg, hogy hatalmas kiszerelés. Nekem télen állandóan ki van száradva a szám, sőt az utóbbi napokban herpesz miatt még sebesebb volt. Ez a termék egy használat után rendbe hozta a számat. Biztos vagyok benne, hogy ez sokáig kitart majd, de ha elfogy, akkor tuti újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. december 21.

Bekacica

2023. augusztus 16.

Az ajakápolók általában nem jönnek be, ezért próbáltam ki a vazelint. Ezzel a tubusos formával annyira nem vagyok kibékülve, de ami benne van nagyon soká elég, és jó állagú, nem szivárog, eláll. Kicsit szerintem képlékenyebb, mint a gyógyszertári, és higiénikusabb táskában hordozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 16.

AngelHeart80s

2023. február 24.

Azt hittem jobb lesz; száraz bőrömre, számra, de olyan, mint egy egy olcsó ajakzsír egybe olvasztva. Sarkamat kenem vele, hogy fogyjon el, de arra se használ.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 24.

Kanett08

2022. július 27.

Kiszáradt ajkakra, sarokra nagyon jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 27.

Kiszáradt ajkakra, sarokra nagyon jól bevált.

orsiborsi1989

2022. június 20.

Teljesen jó, áttetsző/fehér mezei vazelin. Olcsó, teszi a dolgát, a kis tégely sokáig elég, sokáig eláll, nem romlik hamar. Sajnos nagyon száraz a bőröm, így főleg bőrrepedésekre használom, amikor a mezei hidratáló már nem segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 20.

Petalodirosa

2021. október 14.

Sokrétűen lehet használni, ajakápolónak kiváló, száraz arcra is, ár-érték arányban szuper, nagy tégely kevés pénzért sokáig elég :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 14.

CoolMyMc

2021. február 18.

Én az ajkamra használom és megteszi a dolgát, hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Én az ajkamra használom és megteszi a dolgát, hidratál. :)

Emolliensek: Petrolatum

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.