Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nicu, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Ápolja és védi a száraz ajkakat. Enyhe csillogást és bársonyos puhaságot kölcsönöz. Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

QueenOfDisaster

2019. január 11.

Mióta használom sokkal ritkábban szárad ki a szám és akkor is gyorsan megoldja a problémát pár használat után. (Pedig nekem aztán a nyár közepén is képes úgy kiszáradni a szám néha, mintha napokig -15 fokban mászkáltam volna.) Az illatát is szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

bendi13

2019. január 1.

Egyszerű ajakápoló, de jól hidratál. Finom az íze és nem hagy zsíros érzetet az ajkakon. Gyorsan beszívódik. Használtam már jobbat is, de szívesen nyúlok ehhez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 1.

Nicu

2018. december 12.

Isteni finom dinnye illata és íze is van. Halvány rózsaszín színt ad az ajkaimnak. Jó időben elég a hidratálása, hidegben sajnos kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

ctgrell

2018. november 25.

Illat, íz, hidratálás. És még dinnyés is. Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

Illat, íz, hidratálás. És még dinnyés is. Imádom

lia0000

2018. október 30.

Nem ragad, nem túl vizes hatású, nem ragacsos, szép nude színe van, hidratál és az illata isteni!! Ja és még az ára is jó!! :) Max pont, nagyon megéri az árát!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

googles

2018. október 28.

Kedvenc ajakapolom lett, extra szuper, mert nude ruzskent is mukodik nalam. A szine szuper, pont mint az ajkam szine, kicsit raerosit, apol, es megis jo olyan helyekre, ahova nem hasznalnek ruzst.

2018. oktober 1-en vettem vesz esetere es teljesen rendben van. Nem ragad egyaltalan, epp jo az allaga (nem tul kemeny, nem is tul puha vagy fenyes). A dinnye illatot nem kulonosebben kedvelem, de egesz diszkret, nem zavaro.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

estrella95

2018. augusztus 5.

Kellemes illata van, nagyon szeretem a dinnye illatot és valóban kölcsönöz némi csillogást, azonban nekem személy szerint nekem zavaróan "ragacsos", ezért kap négy csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol