Isehan Kiss Me Sunkiller Perfect Strong Moisture Sunscreen Lotion SPF50+ / Pa++++

Isehan

Ár:   $14   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2017. július 28.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

• Arcra és testre egyaránt használható.
  • Nem hagy fehér réteget.
  • Ásványi anyagokban gazdag tengeri alga kivonatot, hialuronsavat (HA) és kollagént tartalmaz.
  • Víz- és verejtékálló. Használható smink alapként is.
  • Könnyen lemosható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

rata.sum

2017. július 18.

Két fényvédőért vagyok oda idén, ő az egyik.
Nem irritálja a szememet, kellően hidratál. Ez jól is jön, mivel nem szereti az "alákenést". Szérumokkal jól kijön, de hidratálókrémmel nekem morzsálódik. Felvitel után legalább 10 percet várni kell, de utána remekül lehet sminkelni rá.
Amikor délután hazaindulás előtt újrakenem, meg kell állapítsam, hogy ez bizony csillog, de amilyen fakó, fénytelen arcbőröm van pár éve, ezt egy cseppet sem bánom. Ebből következik, hogy a huszonéves korosztálynak - kivéve az extra száraz bőrűeket - valószínűleg nem lesz kedvence. Viszont a szárazabb, érettebb bőrnek nagyon jó. Most nyáron sem érzem kényelmetlenül soknak, de télen is elegendő hidratálást adott.

Ami nem tetszik benne:
Nagyon híg fluid, ezért figyelni kell, hogy ne szökjön az ujjak között.
Iszonyú gyorsan fogy. :( Egy kis 30 ml-s flakont napi két kenéssel (reggel és délután) 3 hét alatt elfogyasztok.Kár, hogy ilyen jó. :) Testre szerintem 1 alkalom lenne. :D

Összegezve: az árától eltekintve nekem gyakorlatilag tökéletes. ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

Két fényvédőért vagyok oda idén, ő az egyik.

Ami nem tetszik benne:
Nagyon híg fluid, ezért figyelni kell, hogy ne szökjön az ujjak között.

Összegezve: az árától eltekintve nekem gyakorlatilag tökéletes. ♥