Iseree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   120 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 2.

Kiszerelés:   120 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Egyéb

120 db, egyik oldalán sima, másik oldalán bombornyomott vattakorong

szabina9

2015. október 10.

Tökéletes számomra arctisztításra és körömlemosásra is. Harmadszorra veszem újra, mert tetszik, hogy le van varrva a széle, és így nem esik szét és nem áll meg a micellás víz sem a közepén, hanem egyenletesen eloszlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

senskin

2015. január 24.

Úgy van dombornyomva, hogy a másik felén is látszik. Egyes korongok kemények, másik kevésbé, inkább hasonlít egy korong -állagra. Azt feltételeztem, hogy a kivitelezés után csak jó lehet, a legjobb lesz, de nem az...
Foszlik, egyszerűen szálasodik, ha tejet nyomok rá, az egyszerűen katasztrófa lesz: az ujjamon, maradnak a szál maradványok.
A tonik még elmegy, de szerintem sokat vesz fel vele, szóval nem és nem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 24.

A tonik még elmegy, de szerintem sokat vesz fel vele, szóval nem és nem....

x1342x

2013. szeptember 15.

Tetszik hogy nem esik szét, körömlakk lemosáshoz ideális, az arcomnak kicsit durva. Azonban az ár/ mennyiség arány tényleg nagyon jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

agi.greendaygirl

2013. május 28.

szeretem, ár érték arányban nagyon jó termék. Nem a legpuhább, de legalább masszívan egyben van, nem foszlik, célnak megfelel, kicsit lehetne puhább is mondjuk, de körömlakklemosáshoz meg pont jó, hogy ilyen masszív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

Yndre

2013. április 27.

Tetszik, hogy kétféle felületű és nem esik szét könnyen, viszont a széle az én szemkörnyékemet is nagyon karistolta. Párszor már újravettem, mert ár/érték arányban nem rossz, de végül már nagyon zavart a karcoló széle, úgyhogy többet biztosan nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

bandita

2013. április 10.

Amikor használtam, olyan érzésem volt, mintha nem pamutból lenne. Karistolt a széle, és amikor megpróbáltam az anyagát szétcincálni próbaképp, ellenállt a kísérletnek. Fura volt és nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 10.

Blame

2013. április 10.

Nem rossz. Én is többször újravásároltam már. De nekem valahogy a kék változata jobban bejön. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

whyteangel

2013. április 10.

Nekem megfelel, mert nem esik szét, nem karcol az összeillesztés. Ezen kívül egy félét próbáltam csak, az sajnos pici vatta darabokra hullott, ahhoz képest (márkát most hirtelen nem tudok) ez nagyon bevált. Lehet, hogy még kísérletezek, de nem olyan rossz ez, szerintem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

ljudith78

2013. április 10.

Évekig használtam ilyen vattakorongokat, nagyon jó volt, de valamiért elkalandoztam, nemrég viszont újra vettem. Nem tudom hogy csak az idő szépíti meg az emlékeimet, de ez a mostani csapnivaló, az hagyján, hogy nem annyira puha, de olyan vékony, hogy kettesével használtam el, így meg már nem is olcsóbb, mint a Rossmann-os Lilibe, az nekem tökéletesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

siss

2013. április 10.

Nem a kedvencem ez a fajta.Túlságosan össze vannak préselve a korongok és kemény.A széle pedig kapar.A felülete is olyan érdes kissé.Funkcióját végülis ellátja,tuti nem esik szét,mert nem is tudna,de a puhaság hiányzik.Alapjáraton a Fancy korongok a kedvenc,ez csak lustaságból került hozzám,mert nem mentem át a Pennybe csak ezért.Újravenni csak végszükség esetén fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.