Iseree

Ár:   399 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. március 3.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Szépítő eszközök

wildrose

2019. július 19.

Szuper, nagy méretű vattakorong, nagyon puha és nagyon jó minőségű.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 19.

Szuper, nagy méretű vattakorong, nagyon puha és nagyon jó minőségű.

dindori

2017. március 5.

Én imádom! Puha és eléggé vastag is. Nem a mindennapos arctisztításhoz használom, hanem, amikor nagyon sok sminket tettem fel egy-egy eseményre, olyankor egy korong elég az arcomra és egy a szemeimre. A mindennapos smink eltávolításához egy darab is elegendő, nem úgy, mint a kisebb társainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 5.

ingyombingyom

2015. május 17.

Most én leszek az ellenpólus: rettenesen utálom. Először is hatalmas méretű, a tenyeremnek majdnem a fele. Egy alkalomra bőven elég lenne ennek a fele is. Mindent magába szippant, majd dupla adagot kell rárakjak a kozmetikumból hogy a bőrömre is jusson valamennyi. Alul van egy kis nyìlás, azon kellene felfüggesztés után kierőszakolni egy -egy darabot. Ez nem is olyan egyszerű ugyanis fentről nyomja a többi korong. Többször beleakad a zacskó szélére , rosszabb esetben beleszakad mert annyira puha. Nagy előnye hogy pamut teljesen, finom tapintású , nem szöszöl és tulajdonképpen ellátja a feladatát ha van elég kozmetikumod hozzá.
Az enyém kék szìnű, remélem erről a termékről beszélek.😉
4 csillag mert nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 17.

Az enyém kék szìnű, remélem erről a termékről beszélek.😉
4 csillag mert nem gazdaságos.

2015. február 16.

Már egy ideje ezt használom sminklemosáshoz, teljesen meg vagyok elégedve vele. Nem túl vastag, de strapabíró, nem foszlik szét akkor sem ha többször vizezem-kinyomkodom. Nagyon puha, tiszta pamut.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.