Isis Pharma

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: BLili, Módosítva: 2019. január 25.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hosszan hidratáló testápoló 10% urea tartamommal, repedezett és viszkető bőrre fejlesztették ki, regenerál, hidratál és megújító hatású.

Kifejezetten a száraz, nagyon száraz, berepedezett, viszkető bőr (pikkelysömörös bőr) hosszan tartó hidratálására és ápolásár fejlesztették ki. Urea tartalma nagyon erős vízmegkötő hatása révén hosszan tartóan hidratálja a bőrt.

Parabén, phenoxi-etanol és illatanyag mentes.

BLili

2019. január 19.

Mintát kaptam belőle, egyáltalán nem szívódik be, olyan volt, mintha zsírral kentek volna be állagra és kinézetre is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.