Issey Miyake

Ár:   5000-15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beatrix123, Módosítva: 2016. február 18.

Ár:   5000-15 000 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 80 ml
Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2012

Illatkategória: virágos, friss, zöld

Illatösszetevők: jázmin, bazsarózsa, ilang-ilang és galbánum

agica721

Korcsoport: >54
2017. augusztus 6.

Régóta érdekelt milyen lehet ez a parfum ,aztán egyszer csak eladóva vált itt.Gyorsan lecsaptam ra és nagyon nem bántam meg!Viragos ,rózsás ,zöld.Nekem nagyon hasonló Gucci Envy illatahoz ,bármilyen furcsa.Most nagyon meleg van és kissé tolakodonak éreznem használni,de nem!Kiprobaltam!Kb. 6-7 órát bír és egyáltalán nem harsány leszaradas után.Kimondottan kellemes az édes cukros illatok túltengese után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

kicsiliba

2016. június 9.

Friss szerzemény,itt vettem egy kedves km-es lánytól,nem is értem,hogy nem találkoztam ezzel a parfümmel idáig!Ez valami isteni!!Nyoma sincs a sima Scent-nek,ami rajtam annyira nem működik,ez egy friss,virágos-zöldes fincsiség!Idáig tartósnak is bizonyult!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.