Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. március 18.

Kiszerelés:   50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: körte, méz

Szívjegy: rózsa

Alapjegyek: szantálfa, kasmírán, ámbra

Ár: 10000 , Eladó: picur160
Állapot: 30/28, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás, foxpost, postán maradó

platinakuka

2020. június 6.

A testvéréhez hasonlóan felhő alapú illat, ami könnyen ölel körbe, de ha beleszagolok, már nem egyedül vagyok a parton a gondolataimmal, hanem kísér valaki, és azt nézi, ahogyan fújja a szél a hajam a napsütésben.
Csábító, vonzó illatjegyek, így ez a Pure nem csak Te vagy, és vele nem csak Te akarsz lenni, mert (mint a nektár) vonzani fogsz valakit, és ha ezt viseled, akarod is, hogy valaki észrevegyen.
Nekem ő és Pure bő fél éve a társaim,így én ezeket az érzéseket kapcsolom hozzá, és mint tudjuk, nőknél a parfüm nem csak az illat, hanem az érzés is határoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 6.

msvelvet

2019. október 29.

Még nyáron egy Douglas-os rendelésemhez kaptam belőle mintát és nagyon megfogott, hogy végre nem egy tucat rózsás illatt, meg is vettem, mert épp akciós volt. Aztán hirtelen meg is bántam, mert nyári melegben rettenetesen folytogatott, nem bírtam magamon elviselni. Most, hogy végre hűvösebb van mégis működik, rajtam a rózsa és a méz dominál. Tartóssága 5-ös, a reggeli fújás még este is érződik, nem csak bőrközelben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 29.

széva

2019. augusztus 16.

Jaj de finom,csak rajtam sajnos nem tartós. A körtés illatokat imádom. Lehet,hogy egyszer kipróbálom a edp jét és azt megveszem. De az illat az nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 16.

Anne74

2019. május 15.

Aki szeretne úgy használni egy parfümöt,hogy mégis figyelemfelhivo de egyben lágy és elegáns is legyen...annak ezt ki kell próbálnia.
Ahogy telik az idő szépen lecsendesul...
Finom,elegáns illatá szelidul...
Nekem tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Ahogy telik az idő szépen lecsendesul...
Finom,elegáns illatá szelidul...
Nekem tetszik :)