Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2019

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: rózsabors, málna, körte

Szívjegyek: bolgár rózsa, rózsa, osmanthus

Alapjegyek: ámbra, pacsuli, kasmír fa

Ár: 13000 Ft , Eladó: bryll
Állapot: kb 80 ml , Helyszín: Szerencs, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
Ár: 11000 Ft postán maradóval , Eladó: prettyfruity
Állapot: 90ml / kép, Helyszín: --, fizetés: fizetés átutalással, postán maradóra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

arizona07

2021. január 4.

J'adore! Egyátalán nem vagyok az ilyen nagyon virágos, édes kreálmányokért, de ez a tavaszi mennyország! Olyan gyönyörűen megkreált rózsa illat, amit még sose éreztem. Intenzív, de nem fullasztó, kellemesen édes de pont addig a határig, amíg még élvezi az ember. Csodás mind a fej-, szív, és alapillat, tényleg nagyon ritka amikor ilyen harmóniát sikerül alkotni. Az egyik legtartósabb parfüm, amit valaha használtam, amit a nap végén is megdicsérnek rajtam, illetve több fiú ismerősöm is megjegyezte, hogy milyen finom illatom van. Az üvegcse pedig elegáns, minimalista és biztos talpakon áll. Magasan 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

Mmm, ez bizony tényleg szirupos, mint a lekvàr, de annyira jók az arányok benne, hogy nagyon tetszik! Megjegyzem, elsőre azonnal Valentina Pink jutott eszembe róla, nagyon hasonlóak!!
Rajtam ez egy igazi piros csoda, édességbomba.
Màlnás-gyümi kis pikáns borssal, rengeteg finom édes, selymes rózsával, és melegséges alapjegyeivel, nagyon szépen muzsikàlt rajtam! Hosszú órákon át jó szillàzzsal dédelgette orromat, még tusolás után is érezni a nyomait!
Aki imádja az erősen édeset sok rózsával, szimatolja meg! Pláne,ha a Valentina Pink is bejött neki.
Üvege formája nekem amúgy fura, de figyelemfelkeltő, túl hosszúkàs, viszont a színe nagyon találó! 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Rajtam ez egy igazi piros csoda, édességbomba.

eternity

2020. május 23.

Málnás rózsalekvár-imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 23.

Málnás rózsalekvár-imádom

orchidea8627

2020. február 19.

Igen, ez egy kellemesen gyümölcsös-édeskés, de nem égetett cukorkás, határozottan rózsás parfüm.
Még ősszel vettem egy akciós napon és egész télen szinte csak ezt használtam. Nagyon tetszik, nem egy nagyasszonyosan nehéz illat. Nekem abszolút télre, hűvösebb időre való, talán még tavasszal is használom majd, esetleg alkalmakra, de lassan váltok egy ennél is könnyedebb illatra, de biztosan fogom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

Keryke

2019. október 22.

A páromtól kaptam egy utazásáról hazatérve. Férfiként felfigyelt az illatára... Akkor még itthon nem is volt kapható. Nagyon kellemes rózsa illata van, finom és szolid. Az ismerőseim mindig megkérdezik, mi ez az illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.