Issey Miyake

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2016. április 6.

Lelőhely:   parfümériák

Kiadás éve: 2016

Virágos-gyümölcsös illat

Összetevők: licsi, grapefruit, pitahaya, gujávafa, passiógyümölcs, vanília, fás jegyek

Milka

2018. március 16.

Habár kevés az azonosság a hivatalos összetétel-listával, nekem mégis döbbenetes időutazás lett a Calvin Klein Escape-el a boldog 90-es évekből. Egzotikus, az én orromnak sárgadinnyés, friss, egyszerű, lineáris illat. De jól van ez így: egy kedves, tartós, mosolygós nyári illat, amit szívesen használok a jobb idő beköszöntével :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.