IT Cosmetics

Ár:   $34.50   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: VanillaBlossom, Módosítva: 2018. november 23.

Ár:   $34.50
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Francia butikok által ihletett ferde pirosító ecset. Tökéletes minden krém és por állagú pirosítóhoz.

VanillaBlossom

2018. november 14.

Tökéletes, IMÁDOM! Nagyon puha, szép és kézre is esik. Az IT Cosmetics pirosítójával együtt vettem. Gyönyörűen viszi fel a terméket, nagyon természetes hatást nyújt és nagyon könnyű tisztítani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.