IT Cosmetics

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   32 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: zsucci93, Módosítva: 2019. április 25.

Ár:   $39
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Plasztikai sebészek által kifejlesztett CC + krém öregedésgátló bőrápolóval és SPF40 széles spektrumú fizikai fényvédővel, egy pórusmentes, természetes megjelenésű matt finish-el.

Ár: 13500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 10000ft. , Eladó: hreka99
Állapot: Egy pumpálásnyit használtam el összesen, Helyszín: Budapest, fizetés: banki átutalással, postával küldöm, esetleg személyes átvétellel Budapesten
kalmareszter76

2019. november 22.

Sokat gondolkoztam, hogy mit is tudnék róla írni, meg hogy egyáltalán szeretem-e vagy sem... Szeptember elején rendeltem, azóta alakultak ki a tapasztalataim. Az elős alkalommal mikor kinyomtam és neki álltam felvinni mondtam magamban, hogy ezt biztos eladom, nekem ez nem kell és mekkora hülye vagyok hogy megvettem. Nem tetszett, hogy brutál sűrű, nem tudtam hogy mivel vigyem fel az arcomra ( soha nem találkoztam még ilyen sűsűsggel, ez okozt a dilemmát). De végül felkenve egész jónak tűnt, nem volt nehéz viselni és ami igazán meggyőzött abban, hogy nem szabad eladni, az a tartóssága. Brutál jól bírta a 10-12 órát is, nem esett szét vagy mászott el. Azóta viszont vettem egy Narsot amihez néha jobban húz a szívem mert sokkal egyszerűbb vele dolgozni, könnyebb feltenni. Ecsettel nekem nem igazán lett szép, így leginkább szivaccsal használom ( meg néha kézzel).
Összességében egész jó alapozó, közepes fedésű, nem matt (mint ahogy írja) inkább természetesnek mondanám, kellemes érzés az arcon, nekem nem okozott pattanást, szóval ha valakit nem zavar az iles fajta állag akkor minkenképp ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

PIppa88

2019. november 14.

Véletlen találtam erre a termékre és nagyon örülök h így alakult :) nagyon könnyed alapozónak mondanám közepes fedéssel és egy jó púderrel a matt hatás is simán tartható, ha nem is nap végéig de jó pár óráig :)
Csillagos 5s :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Csillagos 5s :)

anneshirley

2019. augusztus 31.

A fedése jó, egy erős közepesnek lövöm be, és noha természetesen nem maradok matt egy munkanapon át, a nyári melegben is elég jól bírja a strapát. Sűrű állagú, de ennek ellenére nem nehéz érzetű. Amire vigyázni kell, hogy nehogy túl sokat vigyek fel, mert akkor képtelenség eldolgozni, és nagyon csúnyán, maszkosan üldögél a bőr felszínén. Ergo nem mondanám "építhetőnek". A színnel nem vagyok teljesen elégedett (Fair, a legvilágosabb árnyalat), mert picit oxidálódik, de még éppen elmegy rajtam. A pumpás tubus praktikus, higiénikus. Nehogy a sminkguruk megkövezzenek, de én általában egyszerűen kézzel viszem fel, mert sietek, meg túl lusta is vagyok eszközzel bajlódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

bugeyes

2019. június 17.

Rendelés útján jutottam hozzá, és szerencsére eltaláltam a nyári színemhez passzoló árnyalatot. Nem igazán szeretek nyáron alapozót használni, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a zsíros/kombinált bőrre való fajtát. Azt még érdemes tudni, hogy az árnyalatok alapvetően sötétebbek, mint ahogy online fel vannak tüntetve, ezért rengeteg swatchot nézegettem, hogy eltaláljam a megfelelő színt.

Nagyon megszerettem, mert nem kell belőle sok, mégis elég jó a fedése és hiába egy testesebb állagú termék, mégsem érzem, hogy rajtam van. A fényvédő benne egy külön plusz, illetve nagyon szépen mutat a bőrömön. A matt hatás sajnos nem tart ki egész nap, de esetemben sajnos mindig ez van, bármilyen matt hatású alapozót is használtam eddig, mert nagyon zsíros a bőröm. Fixálással egy munkanap végéig azonban simán vállalhatóan néz ki, alapvetően nem kopik le és minimálisan ül csak be a kis mosolyráncomba, ami szintén minden alapozónál problémát okozott eddig.

Ecsettel és blenderrel is eldolgozható, bár általában benedvesített (sima víz/ termálvizes spary/ mac fix+) blenderrel dolgozom el, mert úgy hozta eddig a legszebb és legtartósabb eredményt. Szerintem újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Boriskajuliska

2019. május 30.

Itt sikerült vennem egy kedves krémmániástól, amit innen is köszönök:) A médium árnyalat szépen idomul a bőrszínemhez ami nagy szerencse mert csak pár árnyalatban létezik. Pár nap tesztelés után megtaláltam az ideális kombinációt: tisztított bőrre arcpermet, szérum, primer, majd a CC krém és fixáló púder. A felvitelt előszőr az újjaimmal, 2 féle ecsettel, végül blenderrel próbáltam és az utóbbi volt a nyerő. Maga a krém elég sűrű ezért először fel pöttyözöm majd jön a blender, szerencsére nem az a gyorsan száradó fajta így van időm szépen eldolgozni. Fedése egy erősebb közepes ami hétköznapokra tökéletes. Remélem a CC krémek jótékony bőrszépítő hatás idővel majd meg mutatkozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Kokapu

2019. április 26.

Imádom! Egy kedves Krémmániás hölgytől vásároltam meg, mert neki nem lett jó a szín. Jobban fed, mint a közepes fedésű alapozóm, valóban matt lesz a végeredmény, amit nagyon hosszú ideig meg is tart, de egyáltalán nem szárít. Nincs maszk hatás.
Ez az a termék, amire mindig vártam. Biztosan újra rendelem, ha elfogy.

Az Illuminating verziót is használom, azzal nincs ekkora szerelem, de csak azért, mert mindig a matt hatásra törekedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

Ez az a termék, amire mindig vártam. Biztosan újra rendelem, ha elfogy.