IT Cosmetics

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   32 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online, Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: zsucci93, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   $39
Lelőhely:   online, Douglas
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Plasztikai sebészek által kifejlesztett CC + krém öregedésgátló bőrápolóval és SPF40 széles spektrumú fizikai fényvédővel, egy pórusmentes, természetes megjelenésű matt finish-el.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Butylene Glycol h 1 0Titanium Dioxide f 0 0Titanium Dioxide (Nano) fZinc Oxide f 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Butyloctyl Salicylate Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Snail Secretion Filtrate Sodium Chloride Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Disteardimonium Hectorite Sorbitan Isostearate eu 1 0Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo TriethoxycaprylsilaneTriethyl Citrate a Ethyl Hexanediol i I al Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Polymethylsilsesquioxane szil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Phenoxyethanol ta Disodium EDTA Canadian Colloidal Clay Moroccan Lava Clay Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Glycerin h 0 0Niacinamide h I v Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Sulfur gy Cholesterol eo I eu 0 0Anthemis Nobilis Flower Water Perfluorohexane Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract eo I h I gy Maltodextrin 1,2-Hexanediol ta Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate aSalix Alba (White Willow) Bark Extract gy Magnolia Kobus Bark Extract Chrysanthemum Indicum Flower ExtractPentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract eo Perfluorodecalin Silk Extract Hydrolyzed Silk h Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Perfluoromethylcyclopentane Citric Acid kh Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Artemisia Princeps Leaf Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Pueraria Lobata Root Extract Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractMorus Alba Fruit ExtractSteareth-20 ti I eu 2 1Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract Punica Granatum (Pomegranate) Fruit ExtractHydrolyzed Collagen eo I h 0 0Ethylhexylglycerin Charcoal Powder sz LactobacillusChlorhexidine Digluconate ta N-Hydroxysuccinimide Palmitoyl Tripeptide-1 pep Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Chrysin Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep

Ár: 12.000 Ft , Eladó: mssnrv
Állapot: Új, Helyszín: Budapest X. kerület, fizetés: banki utalással, postázva
Ár: 10000 , Eladó: CSIZMADIALILI
Állapot: Keveset használt, Helyszín: Szeged, fizetés: Fizetés banki átutalással, postával vagy foxposttal küldöm,de a személyes átvétel is lehetséges

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

claudia.nyilas

2021. november 29.

Először ezt a matt verziót kezdtem el használni, és azt kell mondjam, hogy majdnem olyan szuper mint az EL double wear alapozója. Most télen el fogom kezdeni a hagyományos verziót és ezt félreteszem a jobb időkre, amikor hamarabb átfényesedne a smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 29.

Dedi95

2021. szeptember 27.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel.
Nagyon sokáig vivódtam mielőtt megvettem, mert hát nem túl olcsó, de végül a szülinapomra megleptem magam vele.
Az első pár használat után átkoztam magam, hogy megvettem, nagyon nem tetszett az arcomon, egyáltalán nem hozta a vártakat és ígérteket. El is tettem szépen a polcra, hogy eladom vagy valami
Aztán pár hét után újra adtam neki egy esélyt.
Kis mennyiségben kézzel ha felviszem egész szép az eredmény dee az ígért matt hatás egyáltalán nincs és ezt ennyi pénzért nem tudom megbocsátani. Nem veszem újra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

Nagyon vegyesek az érzéseim ezzel a krémmel.
Aztán pár hét után újra adtam neki egy esélyt.

tothedit21

2021. május 31.

Csodás termék! Amellett, hogy szépen fed, még hidratál és fényvédő, anti aging hatással is bír. Igazi kincs azoknak, akik nem szeretnek sok ideig bajlódni az alapozással. :) Gyönyörűen terül a bőrön, szinte beleolvad. Viszont arra vigyázni kell, hogy ne vigyünk fel többet a kelleténél, mert akkor beleül az apró ráncokba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Mancsusz

2021. május 15.

Először is jók az összetevők. Tökéletes sietnem kell, de akarok valamit felvenni termék, ugyanis magas a fényvédő tartalma és nagyon szépen fed. A szokottnál sokkal sűrűbb, ami nekem annyira nem tetszik, bár nagyon szépen kisimítja a bőrt és természetes a végeredmény. Ami az egyetlen bajom vele, hogy hiába fixálom, pár óra alatt nagyon csúnyán lekopik, pedig ez nem jellemző rám. Jelenleg így sajnos 4 csillagot tudok adni, aztán majd jövök frissíteni a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. január 15.

Sokáig ódzkodtam ettől a CC krémtől a hosszú összetevőlista miatt, amely az érzékeny bőrt erősen megterheli, különösen a többféle növényalapú összetevő, sőt, az én bőröm a peptidekre is szeret érzékenyen reagálni. Mostanában sikerült kipróbálni a krémet, és szerencsére nem okozott irritációt. A matt termékek, amelyeket egész életemben használtam a zsíros bőrömre, egy ideje már nem mutatnak szépen a kombinálttá alakult bőrömön, de az értékelések javarészt természetesnek és nem annyira mattnak írták le a krémet, ezért vágytam a kipróbálásra. Tényleg nem matt, ha az ember rendesen hidratál. A gyártó által ajánlott ecsetes felvitel viszont nekem egyáltalán nem jött be, a nedves blenderes alkalmazás viszont már annál inkább. A legszebb eredményt akkor érem el, ha még hidratáló primert is felviszek előtte, és a Mercier primer, amit jelenleg használok, még tartósabbá is tette a CC krémet szinte a nap végéig. A legütősebb változás a pórusaimon látszódik, ha ezt a CC-t használom, szinte láthatatlanná válnak. A száj körüli ráncocskákba egyáltalán nem ül be, a szem körül viszont nem annyira szép, de van olyan jó, mint a legtöbb szem alatti korrektor, csak minimálisan ül be a vonalakba. Sajnos a maszkhordás ezt az alapozót sem kíméli, brutálisan leszedi az orrnyeregről, és az orcákon is kikezdi a szép réteget. Nekem a fedése maximálisan megfelel egyébként, természetes, vékony, szépen kiegyenlít. Brutális vörös pattanásokat biztos, hogy nem fedne el. Építhetőnek nem mondanám, mert meglátszik, ha egy kisebb területre plusz réteget viszek fel, már nem szép. Nagyon szép eredmény érhető még el egyébként egy illuminating primerrel (nem tudom a jó magyar megnevezését), azoknak, akik hozzám hasonlóan nem a brutális fedést keresik, az orcákon a CC alatt alkalmazva szépen kiemel egy kis fénnyel, sajnos az alapozó tartósságát ez viszont eléggé rontja nálam. A színét tekintve a light árnyalat kézfejen szörnyen sötétnek tűnt, de arcbőrön mégis megfelel egy standard light színerősségnek, egy picit sárgás árnyalattal. Ahogy visszazsírosodik a bőrtől minimálisan sötétedik. Púdert nem kell használnom hozzá szerencsére, bár nap végén próbáltam mattító púderrel tompítani a homlokom fényét, de inkább lekapta a krémet a homlokomról mintsem mattított volna.
Összességében - mint inkább CC-, mint alapozófan - nagyon tetszik ez a CC krém, ajánlom a korosztályom számára is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. január 15.

szamira

2021. január 12.

Tökéletes. Szintén az év végi Douglas 25% akcióban vettem meg, így viszonylag jó áron volt. A light árnyalat kb MAC NC15-20 között van félúton - pont az én színem. Természetes bőrfényű, közepes, építhető fedésű. Flat top ecsettel viszem fel, így sűrű állaga ellenére könnyen el lehet oszlatni, és nem kell belőle sok - és nem is szabad túl sokat tenni.. Az érzékeny bőrömön pattanásokat, irritációt nem okozott.
Remélem nyáron is jól fog teljesíteni, mert akkor az alapozót elfelejthetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

Remélem nyáron is jól fog teljesíteni, mert akkor az alapozót elfelejthetem.

cicafun

2021. január 6.

Akció keretében vásároltam a Douglas oldalán, nagyon pozitívak a tapasztalataim vele Eléggé sűrű állagú krém, kézzel szeretem a legjobban felvinni, majd szivaccsal átmegyek rajta. Matt finist igér, én igazából fél-mattnak mondanám, hagy egy természetes bőrfényt maga után, ezáltal szép természetes, maszkhatás nélküli a végeredmény. A kombinált bőrömre tökéletes. A bőrszint szépen kiegyenlíti, a durva bőrhibákat nem fedi el, bár nem is vártam tőle. A fedését enyhe-közepesnek mondanám. A fair light árnyalat van meg, ami nekem tökéletes, de egy igazán világos bőrűnek sötét lehet. Bőrápoló hatást és uv védelmet igér, az utóbbit majd nyáron meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

Ofesz86

2020. október 7.

Az érzékeny, kevert bőröm imádja! Szép a fedése, egész nap a helyén marad, még a nagy hőségben is. Szivaccsal szoktam felvinni, úgy a legtermészetesebb.
Már a harmadik tubusnál járok, biztos, hogy egy darabig nem keresek másik cc-t.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 7.

Már a harmadik tubusnál járok, biztos, hogy egy darabig nem keresek másik cc-t.

Petra2424

2020. július 7.

Nagyon szeretem, nem fénylik, mint a másik változat, szuper jól fed, nagyon kényelmes viselet, jobb, mint egy alapozó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

juditviktoria

2020. február 24.

Hosszú évek alatt rengeteg alapozót,bb krémet és cc krémet kipróbáltam már,de egyik se érte el azt a magas szintet mint ez a termék!
Gyönyörűen terül,a színe,a fedése,tartóssága tökéletes!Ha lehetne 10 pontot adnék rá,annyira Must Have termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Niacinamide, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Alkoholok: Ethyl Hexanediol
Emolliensek: Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclopentasiloxane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Hexyl Laurate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cholesterol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract, Hydrolyzed Collagen
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cholesterol, Steareth-20
Fényvédők: Titanium Dioxide, Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Steareth-20
Illatanyagok: Ethyl Hexanediol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Charcoal Powder
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Chlorhexidine Digluconate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szójababcsíra kivonat a szójabab fiatal hajtásaiból. Emolliens, bőrkondicionáló hatású összetevő. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.