IT Cosmetics

Ár:   $39   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   32 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: zsucci93, az összetevőket feltöltötte: ilditoth, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   $39
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Plasztikai sebészek által kifejlesztett CC + krém öregedésgátló bőrápolóval és SPF40 széles spektrumú fizikai fényvédővel, egy pórusmentes, természetes megjelenésű matt finish-el.

Water / Aqua Dimethicone eo I szil 1 0Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Butylene Glycol h 1 0Titanium Dioxide f 0 0Titanium Dioxide (Nano) fZinc Oxide f 1 0Cyclopentasiloxane eo I szil Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Butyloctyl Salicylate Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone ti I eu Snail Secretion Filtrate Sodium Chloride Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2 eo Aluminum Hydroxide sz I eo I h Stearic Acid eo I eu 2 0Disteardimonium Hectorite Sorbitan Isostearate eu 1 0Polyglyceryl-4 Isostearate eu Hexyl Laurate eo TriethoxycaprylsilaneTriethyl Citrate a Ethyl Hexanediol i I al Sodium Benzoate ta Potassium Sorbate ta Polymethylsilsesquioxane szil Tocopheryl Acetate a I v 0 0Phenoxyethanol ta Disodium EDTA Canadian Colloidal Clay Moroccan Lava Clay Avena Sativa (Oat) Kernel Extract a I eo Glycerin h 0 0Niacinamide v Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract a Sulfur gy Cholesterol eo I eu 0 0Anthemis Nobilis Flower Water Perfluorohexane Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract eo I h I gy Maltodextrin 1,2-Hexanediol ta Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract a Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate aSalix Alba (White Willow) Bark Extract gy Magnolia Kobus Bark Extract Chrysanthemum Indicum Flower ExtractPentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate a Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract eo Perfluorodecalin Silk Extract Hydrolyzed Silk h Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice gy Perfluoromethylcyclopentane Citric Acid kh Olea Europaea (Olive) Leaf Extract Artemisia Princeps Leaf Extract Cinnamomum Cassia Bark Extract Pueraria Lobata Root Extract Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf ExtractMorus Alba Fruit ExtractSteareth-20 ti I eu 2 1Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract Punica Granatum (Pomegranate) Fruit ExtractHydrolyzed Collagen eo I h 0 0Ethylhexylglycerin Charcoal Powder sz LactobacillusChlorhexidine Digluconate ta N-Hydroxysuccinimide Palmitoyl Tripeptide-1 pep Hydrolyzed Hyaluronic Acid h Chrysin Palmitoyl Tetrapeptide-7 pep

9500 Ft - IT Cosmetics Your Skin But Better CC+ Cream Oil-Free Matte with SPF40 - Fair
Ár: 9500 Ft , Eladó: hajnalcsillag
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost/Ajánlott postán maradó előre utalás után

Petra2424

2020. július 7.

Nagyon szeretem, nem fénylik, mint a másik változat, szuper jól fed, nagyon kényelmes viselet, jobb, mint egy alapozó. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

juditviktoria

2020. február 24.

Hosszú évek alatt rengeteg alapozót,bb krémet és cc krémet kipróbáltam már,de egyik se érte el azt a magas szintet mint ez a termék!
Gyönyörűen terül,a színe,a fedése,tartóssága tökéletes!Ha lehetne 10 pontot adnék rá,annyira Must Have termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 24.

kalmareszter76

2019. november 22.

Sokat gondolkoztam, hogy mit is tudnék róla írni, meg hogy egyáltalán szeretem-e vagy sem... Szeptember elején rendeltem, azóta alakultak ki a tapasztalataim. Az elős alkalommal mikor kinyomtam és neki álltam felvinni mondtam magamban, hogy ezt biztos eladom, nekem ez nem kell és mekkora hülye vagyok hogy megvettem. Nem tetszett, hogy brutál sűrű, nem tudtam hogy mivel vigyem fel az arcomra ( soha nem találkoztam még ilyen sűsűsggel, ez okozt a dilemmát). De végül felkenve egész jónak tűnt, nem volt nehéz viselni és ami igazán meggyőzött abban, hogy nem szabad eladni, az a tartóssága. Brutál jól bírta a 10-12 órát is, nem esett szét vagy mászott el. Azóta viszont vettem egy Narsot amihez néha jobban húz a szívem mert sokkal egyszerűbb vele dolgozni, könnyebb feltenni. Ecsettel nekem nem igazán lett szép, így leginkább szivaccsal használom ( meg néha kézzel).
Összességében egész jó alapozó, közepes fedésű, nem matt (mint ahogy írja) inkább természetesnek mondanám, kellemes érzés az arcon, nekem nem okozott pattanást, szóval ha valakit nem zavar az iles fajta állag akkor minkenképp ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

PIppa88

2019. november 14.

Véletlen találtam erre a termékre és nagyon örülök h így alakult :) nagyon könnyed alapozónak mondanám közepes fedéssel és egy jó púderrel a matt hatás is simán tartható, ha nem is nap végéig de jó pár óráig :)
Csillagos 5s :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Csillagos 5s :)

anneshirley

2019. augusztus 31.

A fedése jó, egy erős közepesnek lövöm be, és noha természetesen nem maradok matt egy munkanapon át, a nyári melegben is elég jól bírja a strapát. Sűrű állagú, de ennek ellenére nem nehéz érzetű. Amire vigyázni kell, hogy nehogy túl sokat vigyek fel, mert akkor képtelenség eldolgozni, és nagyon csúnyán, maszkosan üldögél a bőr felszínén. Ergo nem mondanám "építhetőnek". A színnel nem vagyok teljesen elégedett (Fair, a legvilágosabb árnyalat), mert picit oxidálódik, de még éppen elmegy rajtam. A pumpás tubus praktikus, higiénikus. Nehogy a sminkguruk megkövezzenek, de én általában egyszerűen kézzel viszem fel, mert sietek, meg túl lusta is vagyok eszközzel bajlódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

bugeyes

2019. június 17.

Rendelés útján jutottam hozzá, és szerencsére eltaláltam a nyári színemhez passzoló árnyalatot. Nem igazán szeretek nyáron alapozót használni, ezért gondoltam, hogy kipróbálom a zsíros/kombinált bőrre való fajtát. Azt még érdemes tudni, hogy az árnyalatok alapvetően sötétebbek, mint ahogy online fel vannak tüntetve, ezért rengeteg swatchot nézegettem, hogy eltaláljam a megfelelő színt.

Nagyon megszerettem, mert nem kell belőle sok, mégis elég jó a fedése és hiába egy testesebb állagú termék, mégsem érzem, hogy rajtam van. A fényvédő benne egy külön plusz, illetve nagyon szépen mutat a bőrömön. A matt hatás sajnos nem tart ki egész nap, de esetemben sajnos mindig ez van, bármilyen matt hatású alapozót is használtam eddig, mert nagyon zsíros a bőröm. Fixálással egy munkanap végéig azonban simán vállalhatóan néz ki, alapvetően nem kopik le és minimálisan ül csak be a kis mosolyráncomba, ami szintén minden alapozónál problémát okozott eddig.

Ecsettel és blenderrel is eldolgozható, bár általában benedvesített (sima víz/ termálvizes spary/ mac fix+) blenderrel dolgozom el, mert úgy hozta eddig a legszebb és legtartósabb eredményt. Szerintem újravevős lesz. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Boriskajuliska

2019. május 30.

Itt sikerült vennem egy kedves krémmániástól, amit innen is köszönök:) A médium árnyalat szépen idomul a bőrszínemhez ami nagy szerencse mert csak pár árnyalatban létezik. Pár nap tesztelés után megtaláltam az ideális kombinációt: tisztított bőrre arcpermet, szérum, primer, majd a CC krém és fixáló púder. A felvitelt előszőr az újjaimmal, 2 féle ecsettel, végül blenderrel próbáltam és az utóbbi volt a nyerő. Maga a krém elég sűrű ezért először fel pöttyözöm majd jön a blender, szerencsére nem az a gyorsan száradó fajta így van időm szépen eldolgozni. Fedése egy erősebb közepes ami hétköznapokra tökéletes. Remélem a CC krémek jótékony bőrszépítő hatás idővel majd meg mutatkozik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 30.

Kokapu

2019. április 26.

Imádom! Egy kedves Krémmániás hölgytől vásároltam meg, mert neki nem lett jó a szín. Jobban fed, mint a közepes fedésű alapozóm, valóban matt lesz a végeredmény, amit nagyon hosszú ideig meg is tart, de egyáltalán nem szárít. Nincs maszk hatás.
Ez az a termék, amire mindig vártam. Biztosan újra rendelem, ha elfogy.

Az Illuminating verziót is használom, azzal nincs ekkora szerelem, de csak azért, mert mindig a matt hatásra törekedtem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

Ez az a termék, amire mindig vártam. Biztosan újra rendelem, ha elfogy.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Alkoholok: Ethyl Hexanediol
Emolliensek: Dimethicone, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Cyclopentasiloxane, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Hexyl Laurate, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Cholesterol, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Glycine Soja (Soybean) Sprout Extract, Hydrolyzed Collagen
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Stearic Acid, Sorbitan Isostearate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cholesterol, Steareth-20
Fényvédők: Titanium Dioxide, Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polymethylsilsesquioxane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, Steareth-20
Illatanyagok: Ethyl Hexanediol
Színezékek: Aluminum Hydroxide, Charcoal Powder
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Chlorhexidine Digluconate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Rhassoul (ghassoul) avagy marokkói agyag. Napon szárított, mikroszemcsés marokkói agyagféle, melynek magas a nyomelem és ásványi anyag tartalma. A többi agyaghoz hasonlóan remek zsírfelszívó, és hasznos összetevő olajos, pattanásos bőrre.

Cholesterol eo I eu 0 0

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szójababcsíra kivonat a szójabab fiatal hajtásaiból. Emolliens, bőrkondicionáló hatású összetevő. A szójababról részletesebben lásd szójaglicin.

Az összetevő segít  feloldani és szállítani az oxygént a kozmetikumokban. A truthinaging információi szerint egyes tanulmányok kimutatták, hogy javítja a bőr barrier funkcióját - vagyis segít megakadályozni a  bőr víz- és elektrolittartalmának kiáramlását -, ugyanakkor nem készült még olyan tanulmány, mely azt bizonytaná, hogy az összetevő hatásos lenne ráncok ellen, sőt, a túl sok oxigén növeli a szabadgyökök kialakulásárt felelős instabil oxigén molekulák számát, amik károsítják a bőr feszességét és rugalmasságát adó kollagént.

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.

Délkelet-Ázsia, Kína és India ősi kultúrnövényének, a datolyaszilva levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő és tonizáló hatású összetevő. E szerint a forrás szerint az összetevő kozmetikumokban használva segít enyhíteni a dermatitis (bőrgyulladás) tüneteit, enyhíti a bőr viszketését.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.