It's Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: suigintou, Módosítva: 2016. március 11.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek

A bőr felülete fényesebb, tisztább, a tónusai egyenletesebbek lesznek tőle. SPF 15 fényvédelemmel védi a bőrt a káros sugaraktól. Használatától tovább tart a smink.

2 fajtában kapható:

• Levendula Pink: világos és élénk bőr
  • Green: piros foltok nélküli tiszta bőr

suigintou

2016. április 10.

A Green verizóját rendeltem meg a BB krémjéhez. Hogy őszinte legyek a külseje fogott meg, de nem sok hasznát látom. Úgy vagyok vele, hogy használom, mert megvettem, mert ártani nem árt, de sok látszatja nincs. Örülök, hogy kipróbáltam, mert ez az elsők között volt a koreai kozmetikumaim között, amit megrendeltem. Ezért is nem fogom annyira lepontozni, mert lehet, hogy hülyén hangzik, de örömmel gondolok vissza mennyire lelkes voltam, mikor megérkezett a csomag és onnantól kezdve teljesen magába szippantott a k-beauty világa!! *w*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.