It's Skin

Ár:   $10.92   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Mariliisa, Módosítva: 2017. február 23.

Ár:   $10.92
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Problémás, illetve a stressz által igénybevett bőrre kifejlesztett arctisztító. Kontrollálja a túlzott faggyútermelődést, kezeli a gyulladásokat, aknét, vörös foltokat, tisztává teszi a bőrt.

Mariliisa

2017. február 24.

Összegyűlt belőle hét tasaknyi termékminta, és mivel pont a pattanásos, stressz által igénybevett bőrre ajánlják, én pedig szépen kipattogtam január végén a sok idegeskedéstől, gondoltam, jó alkalom lesz kipróbálni. Sűrű állaga van, és hihetetlenül jól habzik: én ecsetet és szilikon arclemosó tappancsot használok felváltva, mindkettőre elég egyetlen apró pöttynyi, hogy az egész arcomra jusson a termékből, így egyetlen tasak minta több mint egy hétig kitartott. Az illata egy az egyben teafaolaj, amit én nagyon szeretek. Nem szárít nagyon, arcmosás után nem húzódik tőle a bőröm, viszont nagyon jól tisztít, igazán jó érzés volt vele mosakodni. Néhány nap használat után a bőröm máris sokkal jobban nézett ki, a stressz okozta pattanásaim hamar eltűntek, gyakorlatilag egy hét alatt rendberakta a bőröm. Csak azért nem rendelem még meg az egész tubussal, mert maradt még a mintákból, de ha elfogynak, a téli hónapokra beszerzem majd, mert a nyáron használt csodaszer kénszappanom ilyenkor túlságosan szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.