Best of Beauty 2019

It's Skin

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Matilda, Módosítva: 2016. november 25.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztító olaj zöld tea kivonattal

Gyengéden távolítja el a sminket és a szennyeződéseket anélkül, hogy szárítaná a bőrt.

Mitsuko

2019. február 21.

Kicsit megtévesztőnek tartom a 'calming' szót a címkén, mert parfüm is van benne, citrus is és egyik sem az érzékeny bőr barátja. Érdekes az állaga, más az arcon, mint kinyomva, ezt előttem is írta valaki, megerősítem. Tenyérben sűrűnek érzem, az az érzésem támad, nem lesz elég csúszós az arcomon, ezért nyomok még egyet, de felkenve pedig mintha hígabbá válna, és sok lesz a mennyisége. Lemosni ezért alapos öblögetéssel lehet. Az is eszembe jutott, hogy mi van, ha ezt így kell felfogni: 1. lépésben olajos lemosó 2. lépésben, nedves kézzel masszírozva arctejjé válik (oil to milk) és azzal is kell még körözni, majd utána lemosni? A lemosása után száraz-a-bőröm érzetem támad tőle, de valójában nem tudom ráfogni, hogy szárítna, csak nem az én világom ez az érzés, a Kose Softimo lemosó olajnál éreztem hasonlót, szemben pl. az Elizavecca vagy DHC lemosó olajokkal, amik után tiszta-és-puha bőrérzetem van. Ha lemosásnál szembe kerül, homályos a látás utána, nem szoktam hozzá a fél flakon után sem. Olcsónak olcsó, kis flakon (145 ml), ezért első próbálkozásra ideálisnak tűnik, nem nagy beruházás, ha nem jön be, akkor sem fáj, mégsem ajánlanám első olajos lemosónak, mert vannak sokkal, de sokkal meggyőzőbb termékek is a korei-japán palettán. Nem teljes pénzkidobás, de nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Bog

2017. augusztus 12.

Imádom!
Két okból esett rá a választásom: egyrészt kaptam mintát a habzó arclemosójából, és hát az vmi álom, másrészt olyan olajat kerestem, ami nem kókuszolaj alapú, mert azt nem bírja a bőröm. Őt választottam, és nagyon jól tettem!
Nem is értem az itteni véleményeket! Egy pumpányi tökéletesen eltávolít mindent! A vízálló sminket és a DW-t is! Elég a teljes arcom, sőt még a nyakam lemosására is, majdnem hogy sok is!
Vízzel érintkezve nagyon jó tejes állaga lesz, és maradéktalanul le lehet öblíteni, nem marad olajos réteg az arcon. A habzó arclemosójával együtt rendeltem meg, együtt használom. Nagyon kiadós mind a kettő, sokáig elég lesz.
Egy negatívuma van, hogy elég erősen illatosított, a tipikus zöld tea illat. Engem nem zavar, de aki érzékeny rá, annak nem ajánlanám. Amúgy szuper kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

Imádom!

Amea

2017. július 23.

Mostanra szinte minden kencém koreai, az olajos lemosók intézménye az egyik legzseniálisabb találmányuk. Sajnos ez viszont nem a jobbak közül való. A legnagyobb hibája, hogy nem szedi le tisztességesen a sminket, csak maszatol. Ha valahogy a szemembe kerül, a homályos látás garantált. A bőrápoló hatása nem tűnt fel, mondjuk kárt nem csinál, olyan hosszú távra meg nem is tervezek vele, hogy legyen rá alkalma. Gyorsan fogy, nem kiadós.
Ha jófajta olajos lemosót akartok, nevezzetek be inkább egy Etude House Real Art-ra, vagy egy Innisfree-re, jobban megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

cinnamon

2017. július 6.

Nagyon gyengéd, különösen tetszik, hogy ásványi olaj alapú és nem tartalmaz kókuszolajat (nem bírja az aknéra kifejezetten hajlamos bőröm) és, hogy nem túl nehéz. Lemosás után nem hagy maga után semmilyen réteget, nem szárít. Hatékonyan eltávolítja a sminkemet + fényvédőt de más olajokhoz képest tényleg többet kell használni belőle, így a kiszerelése lehetne valamivel nagyobb, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan - emiatt nem fogom újravenni. Az illata nekem nem erős, nem is tudom meghatározni, milyen jellegű akar lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

_zsulu_

2017. május 22.

1-2 hete használom, a Thefaceshop rizses olaját váltottam ezzel. Kinyomáskor sűrűnek, olajosnak tűnik az állaga, de amikor elkenem az arcomon nagyon vékony és vizes lesz, olyan érzésem van, hogy nem tisztít elég jól (lehet, hogy többet kéne használnom, én most két pumpálásnyival mosom az arcom). A Faceshop-os ehhez képest sokkal masszívabb, hatékonyabb és gazdaságosabb volt. Ha véletlen fennmarad a szempillaspirálom, azzal egyáltalán nem tud mit kezdeni, azon kívül hogy elmaszatolja a szemem körül, az eddigi olajaimnak ez sem volt gond... Kíváncsi vagyok meddig lesz elég, egyenlőre úgy látom nem sokáig, de biztos nem veszem újra.
Jah és az illata nekem túl erős. Nem rossz (tipikus mű zöld tea illat), de indokolatlanul erős. Irritációt, pattanást nem okozott.

UD: Elveszek 1 csillagot tőle, mert összességében nagyon bosszantó a termék, baromi sokat kellett használnom belőle, hogy bármit érjen és így nagyon hamar elfogyott, ugyanekkora méretű másik olajos arclemosóm 2x-3x ennyi ideig bírta :/ Ráadásul a tisztító hatását még ekkor is csak a gyenge közepes szintig sikerült feltornászni, semmilyen szemsmink maradványt nem tud eltávolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Aprile

2017. április 6.

Régóta szerettem volna kipróbálni egy koreai olajos lemosót, és épp amikor megérett bennem a gondolat, szembe találkoztam ezzel a kis termékkel. Már használom pár hete, így a kezdeti felemás érzéseim végre véleménnyé értek. Általában 3-4 pumpányit nyomok a tenyerembe, ami szerintem egy kicsit sok, de kevesebbet használva egyszerűen úgy érzem, hogy nem jut mindenhova a bőrömön, és nem távolít el minden szennyeződést. Mivel nem túl nagy a flakon, nem hiszem, hogy 1-2 hónapnál tovább kitartana, így gazdaságosnak nem igazán mondanám. Szeretem használni, kellemes, számomra abszolút nem tolakodó az illata, és láthatóan jól is tisztít, de csak akkor, ha viszonylag kevés a smink az emberen. A BB krémet, púdert, fényvédőt szépen leviszi, de egy tök átlagos (nem vízálló) szempillaspirállal már meggyűlik a baja, azt már sajnos nem viszi le csont nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Matilda

2016. december 22.

Nagyon szeretem, olcsó, sokáig elég és nem bántja a bőröm. Inkább lájtosabb smink leszedésére használom, mert a fekete tusvonalat nem szívesen maszatolom szét az arcomon. Gyengéden de hatékonyan szedi le az alapozót, spirált. Utána van, hogy nagyon minimálisan húzódik a bőröm, de amúgy is hidratálnék estére szóval ez nem probléma. Az illata számomra kellemes, tényleg van egy olyan teás beütése, de nagyon szolid. Arcmasszázshoz is tökéletes, nagyon jó érzet a bőrön.
Ha nem lennék kísérletező típus, akkor biztosan újravenném, de mivel ez volt az első sminklemosó olajam, ezért valószínűleg ha elfogy, másikat fogok kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Green Tea) Extract

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Japán zöld tea kivonata. A normál zöld teához hasonlóan antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Lásd zöldtea-kivonat.