It's Skin

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cipriana, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Hosszan hidratálja a könnyen kiszáradó ajkakat. Édes, gyümölcsös élvezet a puha és egészséges ajkakért.

Főbb összetevők: E vitamin származékok, A vitamin, C vitamin származékok, sheavaj, kókuszvaj, krizantém kivonat.

Elérhető "ízek": eper, zöldalma, szőlő és ananász.

betty23

2015. július 17.

Nekem az epres van meg. Nem egy giga termék, de én szeretem. Az ajkaim amúgy sem hajlamosan durván kiszáradni, szóval nekem megfelel a hidratáló hatása. Egyedül múlt télen volt egy időszak, amikor nem éreztem elégnek. Tehát akinek extrém cserepes a szája, annak nem fog segíteni. Újra venni nem fogom, ha elfogy, de elhasználgatom. Átlagos ajakápoló, cuki csomagolásban, édes illattal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

erikah

2015. március 6.

Én imádom. Nekem a csokis van meg. Nagyon finom csokis süti illata van. A hidratálásával nekem nincs gondom. Teszi amit tennie kell. Nekem egy nap elég bekenni vele a számat. Cuki is használ is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

svivko

2013. május 16.

A szőlőset vettem meg, ebayről kb 2000Ft-ért.
Elég nagy kiszerelés, de pontosan nem tudom megmondani (ahogy az összetevőket sem) mert minden krix-kraxul van rajta.
Az illata nagyon finom, bár szerintem az érzékeny orrúak azt mondanák rá, hogy mű szőlő illat. Én mindenesetre imádom. Ez az az illat, amiért a szőlő illatú radírokat megvettük. :) Kékszőlő illat.
Ajkakon áttetsző egészséges, vékony réteget képez, nem ragad, nincs íze, csak minimálisan (nyalogatással) mászik bele egy csöpp műszőlő íz a szánkba, de pár perc múlva el is tűnik.
Sajnos hosszabb távon nem minősült rendkívüli ajakápoló befektetésnek. (felkenés után 3 órával totál kiszárad a szám, sőt, ha este bekenem a számat, másnap reggel szanaszét van szikkadva :( ) Egy újabb darab a gyűteménybe max.
És az extra szomorúság; bár nem ismerjük az összetevőket, az utóíze picit vazelines, ami teljesen a Baleas dinnyés ajakápolóját idézi nekem, ami meg ugye volt max 400 Ft, és egy réteg zsírt rakott a számra, semmi mást....
Az egész gyönyörű, szerintem pont akkora a kiszerelése, mint egy igazi macaronnak. :)
Jól záródik, kemény műanyag.
Tetszik. :)

Ennyit találtam:
Az alap összetevők A,C,E vitamin, shea vaj, kakaó vaj, és krizantém kivonat (chrysanthemum extract).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

A szőlőset vettem meg, ebayről kb 2000Ft-ért.
Jól záródik, kemény műanyag.
Tetszik. :)

Ennyit találtam:

Krikri

2013. március 21.

Macaron rajongó vagyok, gyűjtök mindent, ami macaron, így ez a kis szépség sem maradhatott ki. A rózsaszín, epreset szereztem be. Picit talán nagyobb, mint az igazi macaron. Nagyon finom illata van és meglepően jól hidratál. Az ára elég borsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.