J. Fenzi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 830 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Karenina, Módosítva: 2014. december 10.

Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 830 Ft

Az Escada Sexy Graffiti parfüm utánzata

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: szamóca, málna, gyöngyvirág, ibolya, babarózsa, vanília

Ár: 1 830 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Adrienn1024

2020. február 3.

Ez az illat nem Escada, hanem Calvin Klein Downtown utánzata. Száraz-fás illat, nagyon bőr közeli. Nem tudom eldönteni hogy nyári melegben vagy kora ősszel lenne jobb viselni?!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Erika80

2016. december 22.

Rajtam remekül kiérzik a gyümölcsös-virágos illat és ezt szeretem. Közvetlen a kifújás után egy picit erősebb (szúrós), málnás-virágos illat egy pici kesernyés zölddel. Majd amikor elillan -elég gyorsan- az erősebb, szúrósabb része a dolognak, marad egy nagyon kellemes, gyümölcsös-virágos és egy icike-picikét vaníliás (majdnem mintha egy leheletnyit kókuszos) beütésű illat. Szerintem nagyon különleges variáció és úgy néz ki valóban tartós is. Úgy vélem remekül viselhető az év bármely szakában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 22.

Karenina

2014. november 30.

Nem ismerem az eredetit,de mint utánzat ez egy nagyon tartós parfüm.Egy kicsit édes és virágos volt rajtam,nem az a túl vattacukros,inkább kellemes.Még fürdés után is maradt halvány illata.Aki szereti a nem túl fűszeres viszont tartós kedves és gyümölcsösen-virágosan édes illatokat,azok szeretni fogják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.