J. Fenzi

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csokirita89, Módosítva: 2019. november 18.

Fejjegyek: bergamot, körte

Szívjegyek: rózsa, jázmin

Alapjegyek: fehér pézsma, vanília

Linnn

2020. szeptember 6.

Nos... Sajnos ez nem hozza a megszokott Fenzi minőséget. Az illata gyümölcs, édeskés, egy kicsit "gagyinak" hat és szerintem csak nyomokban hasonlít az eredetire. A tartóssága is siralmas. Azért csak 3 csillag, mert Fenzi tud ennél sokkal, de sokkal jobbat is alkotni.

Update: Megvettem nyárra, hátha... Elhasználgattam, de a csillagokon nem javítok, mert ennél tényleg vannak sokkal jobb és tartósabb Fenzik is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

zsofi02

2020. május 20.

Nekem tetszik, nem igazán érzem a különbséget közte és az eredeti között. Valószínűleg nem nekem van a legkifinomultabb szaglásom, de szerintem az emberek többsége sem igazán érezné a különbséget. A tartósságával sincs bajom, az is nagyjából megegyezik az eredetivel (amit elég sokáig használtam egyébként). Ár-érték arányban nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Frufru3

2019. december 17.

Nekem tetszik. Természetesen nem teljesen olyan,mint az eredeti,az inkább fűszeres,füstös rózsás,olyan kis vagány női illat. Ez nekem sokkal virágosabb,rózsásabb,Erika80 jól megfogalmazta,zamatosabb,gyümölcsös-rózsás,kicsit még émelygős is az elején,de azért jó. Nekem csajos,vidám,tavaszi,és szerintem kitűnik a tömegből az illatvilága.
Ugyanúgy harsány friss az indítás,és az eredeti sem tart sokáig sajnos. Valamiért nekem is a Cloé jutott eszembe,pedig az sokkal "sterilebb" friss,talán ebben is van valami öblítős- rózsás érzet,de ezt még majd tesztelem.
Megéri az árát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

Megéri az árát.

Erika80

2019. december 15.

A leírásában nem lett ugyan feltüntetve, de ez a Lancome Idole parfüm utánzata.
Nekem tetszik az illata. Csupa virág, csupa rózsa, de a számomra legfinomabb változatban. Sokat dob rajta a körte aromája is, számomra zamatossá teszi és én azokat preferálom leginkább. (Példának okáért én a Cloé parfümben pont azt hiányolom) Elsőre lehet, hogy némelyek számára erőteljes lesz, de egyrészt némiképp csillapodik, másrészt akik szeretik a zamatos rózsa illatot, szerintem azoknak fog tetszeni. Halványan kisejlik a bergamot is, frissé, üdévé varázsolja a parfümöt. Véleményem szerint bármikor viselhető illat, de tavaszra és nyárra szuper választás lesz. Vidámságot sugalló, igazán nőies parfüm. Tartósságával teljesen elégedett vagyok. Az eredetije egy szikrányit sem maradt tovább a bőrömön és azért az ára messze nem ilyen kategóriába sorolható. Lehet, hogy nem 100%-os a hasonlóság az Idole-al, (bár szerintem egész jó) de szerintem csodaszép illat önmagában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 15.

A leírásában nem lett ugyan feltüntetve, de ez a Lancome Idole parfüm utánzata.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Citral, Farnesol, Isoeugenol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.