J. Fenzi

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Torpece, Módosítva: 2016. március 10.

Gucci Rush parfümutánzat

Lupiluuu

2019. június 22.

Ismerem a J.fenzi összes termékét és bizony nagyon jó utánzatok, baráti áron minőségi illat! Édesanyám használja ezt a parfümöt. Nagyon intenzív,fűszeres,nőies illat. Én nekem a luxus szó jut róla az eszembe, a minőség! Igazán különleges, karakteres illat. Anyukám kedvence

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Masnuci

2018. augusztus 7.

Az igazság az, hogy nem próbáltam még az eredetijét, csak egy másik, itt még ismeretlen cég hasonmás verzióját, Az tetszett, gondoltam az eredeti beszerzése előtt teszek még egy próbát. A két illat (mármint a másik hasonmás és ez) szinte teljesen ugyanaz, ez is tetszik és biztosan el fogom használni, bár kissé édes nekem ez a vonal, így az eredetibe nem fektetek be nagyobb összeget, esetleg egy fújósnyi mennyiséget beszerzek, hogy mégis legyen valós összehasonlítási alapom. Addig viszont megy a max csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

chiba

2017. július 17.

Hmm..nagyon jó kis utánzat!Több órája fújtam és még mindig érződik:)).Szinte megszólalásig megegyezik a Rush-al.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 17.

Ariel001

2016. december 5.

Az eredeti Gucci Rush parfümmel olyan se veled, se nélküled viszonyban vagyunk. Néha imádom, néha a fejem is megfájdul tőle és érezni sem akarom, ha van nem használom, ha nincs hiányzik.😊 Mostanában rákaptam az utánzatok tesztelgetésére, így megrendeltem más parfümökkel együtt. Kifújáskor az én orromnak teljesen azonos a két illat, majd ennek pár percig van vmi mellék műanyag illata, majd átváltozik megint eredeti illattá és így is marad. Szerintem ennyi pénzért megéri beszerezni, én örülök hogy megvásároltam és ha olyan napom van örülök hogy van megint a polcomon egy "Rush". Tartósságot nem mértem még pontosan hogy mennyit bír, de sztem simán vállalható!
Ud.:Megkapja az 5 csillagot, most, egy 20 perces forró zuhany után is érzem a kezemen ahova 1 fújás ment!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Torpece

2016. március 18.

Ismeretlen volt számomra mind az eredeti (Gucci), mind pedig ez. Csupán a Krémmánián olvasott véleményekre hagyatkozva rendeltem meg. Olyan tetszik is meg nem is illat...nem rossz, de valami kicsit zavar benne. Most még hajlok arra, hogy eladom inkább..
Azóta megszagoltam az eredetit, a Gucci Rusht és ez bizony egy az egyben ugyanolyan. Az sem jött be nekem egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 18.