J. Fenzi

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Brigitt, Módosítva: 2018. április 26.

Hugo Boss Nuit Pour Femme parfüm utánzat

pirospipacsocska

2021. július 25.

Sajnos nem ismerem az eredeti illatot,így összehasonlítani nem tudom.Jó kis illat lenne,ha nem csak pár percig érezném a kifújás után magamon!Ez csak egy könnyű kis nyári virágos-gyümölcsös illatú testpermet....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 25.

Linnn

2018. december 18.

Az illat szuper, hasonlít az eredetire addig a 2 óra hosszáig, amíg egyáltalán fenn marad a bőrön. Sajnálom, mert egy parfüm lényege a tartóssága és az akkor is így kell legyen, ha olcsó utánzatról, vagy drága parfümről van szó. Fenzi tud tartós és csodás utánzatot gyártani, ezt a Scandalnál már bebizonyította. Azóta keresem a többi, ahhoz hasonló remekmű utánztatot, de úgy látszik, nem sokszor sikerül betalálnia. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Brigitt

2018. április 26.

Hasonló illat, mint a fehér testvére egy kis mogyorós aláfestéssel, amitől picit lágyabbá válik. Nincs mogyoró az összetevők között, nekem mégis az tűnik ki. Nem kifejezetten esti illat. Szerintem négy évszakos bármikor, bárhová viselhető. Nincs benne semmi extra, egyszerűen csak jó. Munkahely kompatibilis, senki nem lesz rosszul tőle, mert nincs akkora hatósugara, Van amikor nem is kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 26.