J.R. Liggett's

Ár:   $5   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angi.retro, Módosítva: 2015. január 20.

Ár:   $5
Kategória:   Samponok

Szappanállagú sampon, hozzáadott illatanyag nélkül, mely 700 ml kiszerelésű samponnak felel meg.

• Állatkísérlet-mentes
  • Állati összetevőktől mentes
  • 100%-ban lebomló
  • Tiszta, 100%-os olajokat tartalmaz
  • Sűrű, krémes habja van
  • Könnyű kiöblíteni

Formulájának köszönhetően bármilyen tipusú hajúak használhatják, kiegyensúlyozza a fejbőr faggyútermelését emellett hidegen sajtolt szűz kökuszolajat és argánolajat is tartalmaz. A sampon különlegessége, hogy mindössze néhány összetevőből áll, és azok is mind-mind természetes anyagok: olívaolaj, kókuszolaj, ricinusolaj, forrásvíz és nátrium hydroxide, ami az egyik legkíméletesebb szappanalapanyag. A hagyományos (szulfátokat tartalmazó) samponokkal ellentétben nem fosztja meg a hajat a természetes olajoktól, nem szárítja túl, így nem töredezik, és a fejbőr sem szárad ki.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ViktoriaVrd

2016. július 25.

Bátran kijelenthetem, hogy visz mindent, mint a piros hetes. A világ. Legjobb. Sampon(szappan)ja. A száraz. És töredezett. És sprőd. Hajú. Lányoknak. Nem viccelek, én mindent próbáltam, nálam a hajmosási procedúra mindennel együtt 3+ óra, de az igazi csodát ő hozta meg. Lágyan tisztít, így egy olajos homemade hajpakolást nem szed ki, de én másodsampomozásra használom akkor, alapból pedig csak vele samponozok egyszer vagy kétszer. Nem bírok betelni vele, le nem váltom ezek után. Van még egy original darabom is, arra is kiváncsi leszek, mit tud. Ha lehetne hatmillió csillagot adni, annyit adnék (minimum)

update: a jó isten mentsen meg tőle, októberben jött meg, azóta is próbálom elhasználni... valahogy a hajam közepén egy csomóban mindig benne marad a sampon. mindig. és zsíros marad. undorító. hálistennek már csak egy alkalomra való van hátra, de még megvan az original verzió, előre félek tőle sajnos... de hogy valami pozitívat is írjak, úgy tűnik, hogy tényleg ápol, és szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Antioxidánsok: Tocopherol