Jack N' Jill

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 28.

Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 1790 Ft

A  bájos vízilovas fogkefe puha, műszálas sörtéi gyengéden távolítják el a lepedéket. Kukoricakeményítőből készült nyele - különleges ergonómiai kialakításának köszönhetően - jól belesimul az apró kezekbe.

Csomagolása környezetbarát, biológiailag lebomló. Nem tartalmaz PVC-t és BPA-t.

1-3 éves korú picik számára készült!

Ár: 1790 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Nono1322

2017. január 25.

Nemrég kezdtük a fogmosást és barátaink nagyon dicsérték a Jack 'n' Jill termékeit. Elsőre ez a vízilovas fogkefe tetszett meg és szerencsére a kislányom is imádja. Nagyon puhák a sörtéi és jó a kialakítása is, könnyű vele a fogmosás. Tetszik, hogy nem tartalmaz káros anyagokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

nanija

2015. június 8.

Nemrégiben hallottam, hogy sok gyereknek szánt termék készül olyan műanyagból, amely káros a picik egészségére, úgyhogy nagyon óvatos vagyok már a vásárlásoknál. Annyira megörültem, amikor rátaláltam erre a fogkefére és rá volt írva, hogy BPA- és PVC-mentes. Na mondom, ezt azonnal kipróbáljuk! Nagyon kellemes tapintású a sörtéje, féltem, hogy picit kemény lesz, de egyáltalán nem. Kézre áll, nem kényelmetlen a használata a kisfiam számára, és imádja a vízilovat, úgyhogy már rendeltem is hozzá egy fogmosó poharat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 8.