Jack N' Jill

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: arodk, Módosítva: 2019. július 25.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Aromaterápiás készítmény, természetes kókuszolajjal, narancsvirágolajjal, pálmarózsa olajjal, ylang-ylang olajjal és az ausztráliában őshonos Maclura cochinchinensis kivonatával.

A természetes kivonatok – úgy, mint a szappankéreg fa kivonat és a Maclura cochinchinensis kivonat – mélytisztító hatást biztosítanak anélkül, hogy szárítanák a bőrt. A quinoa és a panthenol támogatja az egészséges hajnövekedést, és alapvető vitaminokkal, aminosavakkal töltik fel a hajhagymákat. A glicerin és illóolajok pedig mélyen hidratálják a bőrt, hogy az megfelelően kondicionált, puha és sima legyen.

Ez a nyugtató és édes formula nem irritálja a bőrt, tökéletes az érzékeny bőr és fejbőr számára.