Jacks Beauty Line

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nancika, Módosítva: 2016. november 29.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ecsetek

Határozza meg szemöldökét minden nap! Vastag szemkontúr ecsetként is ideális.

Szokatlan, kézzel készített Jacks Beauty ecset. Nagy figyelmet fordítottak a részletekre, minden ecset Miriam Jacks saját tervezése, amelyek Németországban a legmagasabb minőségben előállítottak. Minden ecset egyedi. Ezért nem garantált, hogy minden ecseten ugyanúgy találhatóak meg a színek. A kép mutatja az ecset erősségét és formáját, de a szár színe változhat.

100% vegán szőr.