Jacomo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Száraz

Fej: boróka, citrom, gyömbér, zsálya

Szív: fahéj, szerecsendió, tea, tonkabab, dohány

Alap: pézsma, cédrus, rózsa, ámbra, pacsuli, szantálfa

Jacomo Aura fújósok
Ár: 500 Ft, 700 Ft, 1000 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2020. november 15.

Meglepő (és most tudatosult), hogy az egyedi "üveg" design elképzelést a Cartier L'Envol EDP előtt már valaki megvalósította szögletes formában.. nagy csodálója voltam a Cartier-nek..most egy picit csorbult az eddigi ámulat.. :) mindazonáltal nehéz betelni bármelyikkel vizuális szempontból. Szerintem zseniálisak..
Ez az illat már kevésbé.. szeretem a régebbi illatvilágokat, de ez egy (egyenlőre) kissé átlagos, számomra semmiben sem kiemelkedő, füves-teás, némiképp száraz fűszeres, ellenben kétség kívül EGYEDI dohányillat. Talán rossz évszakban ismerkedek vele, melegebb időben újra próbálom.. Hűvösebb időben egy erős közepes..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Joe38

2013. június 15.

Ennek a parfümnek már az üvege is egy szenzáció!Ha kifogy a parfüm lesz egy átlátszó üveg szalvétatartónk...........!De a viccet félre téve ez egy szantálos kis finomság.Az ára sem olyan vészes.
Akinek bejönnek a fás-fűszeres illatok ne habozzanak!Kapnak egy meglehetősen tartós,férfias,talán egy kicsit keleties csodát a Jacomo-tól,amitől egy olyan aura veszi majd körül viselőjét, ami abszolút kellemes,biztonságos és természetes ugyanakkor különleges érzést biztosít.Nem tolakodó illat, viszont figyelemfelkeltő!Viselőjét nem lehet nem észre venni.Talán az UV zöld szín is ezt szimbolizálja.Nálam 6-8 órán át működött..............
a 4 csillag csak azért van, mert nálam a nem ő a dobogós a Jacomo-k közül.......

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 15.