Jacomo

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2018. június 4.

Erőteljes fás-fűszeres illat, amit a modern férfinak alakítottak ki. Az üveget Zippo öngyújtó formában tervezték.

Megjelenés éve: 2008

Fejjegyek: bergamott, mandarin, citrom, ibolya

Szívjegyek: levendula, fehér bors, koriander, muskátli

Alapjegyek: cédrus, pézsma, bőr

Joe38

2018. június 17.

Nagyon szép munka a Jacomo divatháztól!
Friss, ropogós, fűszeres illat egy nagy adag kék vízi tónussal...
Sokan hasonlítják a Cool Water-hez, ami félig meddig helyes is,
de azért ez nem egy CW hasonmás!! A fejillat 80 %-ban hozza a Cool Water
aqua-ás aromáit, de a szívjegy fűszeres akkordja elviszi egy másabb irányba az élményt.
Tényleg találó a mélykék jelző, mert amíg a CW egy hűs csobbanás a tengerparton, addig a
DB egy felfrissülés a mélyvízben messze a parttól!!A Jacomo egy nagyon régi kompetens
divatház az illatok terén. Nem egy parfümje élte túl a nagy parfümreformációt az ezredfordulón.
80-as,90-es években kiadott parfümjeik mind a mai napig keresett illatok! A Deep Blue egy 10 éve
született illat és tökéletesen képviseli a divatház koncepcióját. Helye van a mostani illatvilág nagyszámú
egyedei között és emellett rendelkezik klasszikus alapokkal, ami egyáltalán nem jellemző a mostani
parfümökre.....Szerintem, aki kedveli a Cool Water-es hangulatú illatokat remek választás lehet alternatívaként,
de hangsúlyozom, hogy a fűszeres jellegéből adódóan új élmény részese is lesz! Picit harsányabb és klasszikusabb módon
közelíti meg az Aqua-ás kategóriát ,de garantáltan hozza azt a minőséget, amit a Jacomo-tól elvárhat az ember!
Ár/érték arányát is figyelembe véve egy nagyszerű választás ebben az évszakban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 17.

Nagyon szép munka a Jacomo divatháztól!
Friss, ropogós, fűszeres illat egy nagy adag kék vízi tónussal...
Sokan hasonlítják a Cool Water-hez, ami félig meddig helyes is,
de azért ez nem egy CW hasonmás!! A fejillat 80 %-ban hozza a Cool Water
Ár/érték arányát is figyelembe véve egy nagyszerű választás ebben az évszakban!