Jacques Bogart

Ár:   5780 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. október 15.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2006

Keleti - fás illat férfiaknak.

Fej jegyzetek : narancsvirág és a citrom,
Szív jegyzetek : rozmaring, szerecsendió, koriander, levendula, muskátli és a kardamom,
Alap jegyzetek : licsi, tonka bab, teak fából és vetiver.

Ár: 700 Ft (5 ml); 1.000 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

Martin15

2019. július 18.

Hát..olyan mint a mosópor vagy öblítő. Akár azt is magamra locsolhattam volna, csak olcsóbb. :) Számomra nincs benne semmi szépség. Tartósnak tartós...de minek?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Bombekur

2019. június 30.

Olcsósága ellenére meggyőztek a róla olvasott vélemények, így vakon rendeltem, hiszen olcsón hozzá lehet jutni. Nyár van, eddig 3 alkalommal használtam és mindenkinek tetszik aki észrevette rajtam, pefig kevésbé meleg-fülledt időben, vagy ősszel illene használni, mellette igazi alkalmakkor is. A tartóssága 5-6 óra biztosan megvan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 30.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. december 4.

A feleségem mindig meglep illatok terén. A Dior Homme Intense neki csak "nem rossz", erre pedig rögtön a nagyon jó illat plecsni került. Igen, a vörös szőlő illat nagyon ott van , de ettől különleges .Én az intense dezodor verziót vettem mintaként. A deo 5-6 órát lazán kibír. Ha sokat fújok, akkor akár 10 órát is. Nem úszom meg a parfüm megvételét, de a 100 ml egy évtizedig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 4.

Bokordarab

2017. január 17.

Említette az előttem szólók egyike, hogy tolja maga előtt az illatot, de ezt nem rossz értelemben kell érteni. Egyáltalán nem az a leöntöm magammal pacsulival hogy elriasszak minden nőt típusú kétségbeesett illat, hanem egy igen finom illat, amit egyáltalán nem kellemetlen szagolni még ha frissen közvetlenül magunkra fújás után is próbáljuk. Párom ilyet használ, és nem üldöz el vele sosem hogyha frissen magára fújja szemben sok már egyéb férfi illatú termékkel. A tartóssága is tény, a nap végén is legalább annyira szívesen illatolom az uramat mint reggel. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

fragmann

Korcsoport: >54
2016. szeptember 26.

Az Intense verzióhoz van szerencsém egy kis minta erejéig. Furcsa, mert gyümölcsös-virágos-fás, de nem a trendi módon. Sehol dinnye, banán, kiwi meg efféle butuskaságok, viszont akkora adag otelló szőlőt (blue grape) toltak bele, hogy ihaj...(!) Mindenesetre érdekes, furcsa, légies illat....talán még kedvelem is....nemtom...hatóerejének hatóerejéhez nem fér kétség... :))) átüti a falat...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. szeptember 26.

joefromhun

2015. április 19.

Brutálisan tartós.. És én azokat a parfümöket szeretem aminek az illatát már tolom magam előtt 5 méterre .. Nah ez az.
A nők imádják.. és még olyan nem volt aki azt mondta volna hogy neki nem tetszik :)
5Csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 19.

5Csillag

Joe38

2013. október 12.

Na ez aztán a valami kérem!Először is,ez egy nehéz illat!Tömény fűszer az egész parfüm úgy,
ahogy van!Iszonyú erős!Ráadásul tartósságra is a jobbak között van.Ami a nagy talány az maga
az illat............mert hogy ez 5 emberből 3-nak nem tetszik az biztos!Soha nem volt még "Oud" parfümöm és ugyan ez sem az,de amennyire én sejtem ez az illat már-már a határait súrolja az intenzitás és az illat töménysége miatt!Egyébként itt jegyzem meg hogy létezik ebből egy "Intense" verzió is, amiben már benne van az "Agarwood" ami az oud parfümök alapja, de azt sajnos nem ismerem!A Rossmann-ba csak ezt a verziót árulták...........de ez alapján van róla elképzelésem hogy, teszik még édesebbé még keletiesebbé vagy hát ahogy írják Intenzívebbé az Oud összetevő(k)kel..............
A Kifújásnál olyan tömény a parfüm ,hogy már szinte kicsit "Pitralonos" benyomást keltett bennem de ennek ellenére nekem tetszett benne valami,valami édeskés,keleties,fűszeres világ ami kibontakozik a leszáradásnál és amitől egyedi lesz ez az illat.Viszont kell hozzá egyfajta karizma,allűr illetve temperamentum ,mert ha nincs összhangban a viselőjével ,akkor ez egy nagy kapufa lenne!!Mindenesetre én 4 csillagot adok neki az érdekessége végett,de szinte biztos vagyok benne ,hogy más még a 2-t is sokallná rá.....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 12.