Jafra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Nyuszi1, Módosítva: 2012. február 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Bőröregedés

SPF15 fényvédővel.

fruzsicaaa

2012. május 20.

Totalis csalodas.. Kb. 1 oran at szep, utana megindul, es csak maszik, maszik el a helyerol.
Nincs az a puder, ami megallitsa. Raadasul pattanasokat is okozott. Tobb eselyt adtam neki, de mindet eljatszotta.
Csak a szep szinek miatt kap ket csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

Csak a szep szinek miatt kap ket csillagot.

Nyuszi1

2012. február 2.

Tökéletes alapozó, a 40 év feletti, öregedésre hajlamos bőrre való. Nekem bevált, ajánlom mindenkinek. (Sajnos az összetevők annyira pici betűvel vannak írva, hogy képtelenség bepötyögni, így csak merem remélni, hogy az is jó, lévén az ára 6600,- Ft, bár én még 3100,- ért vettem tavaly év végén.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 2.