Jaguar

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: hexchenszilvia, Módosítva: 2018. október 8.

Megjelenés éve: 2013

Parfümőr: Karine Dubreuil

Illatcsalád: fás-aromás

Fejillat: málna, áfonya, bergamott

Szívillat: jázmin, fekete bors, ózon

Alapillat: pacsuli, cédrus, borostyán, tonkabab, vanília

2* 5 ml fújósJaguar Classic RED+ GOLD EDT
Ár: 1200+szállítás , Eladó: karakumsivatag
Állapot: 2 X 5 ml fújósban, Helyszín: Budapest Belváros, fizetés: foxpost, személyes átvét, postán maradó

nicolette88

2020. január 23.

Sem a páromat, sem engem nem fogott meg ez az illat. Ebben az árkategóriában vannak jobb illatok is, érdemes keresgélni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 23.

Joe38

2019. augusztus 18.

Vitatkoznék karakumsivataggal azon ,hogy mennyire férfias ,vagy nem de ezt leszámítva minden amit ír az úgy van!
Valóban édeskés és gyümölcsös a maga nemében,de hát hány olyan férfiillat van még amire ugyan ez elmondható...
Igazából amitől olyan különleges ez a jaguár az ezen összetevőknek a tökéletes egyensúlya!
Érdekes számomra ,hogy egyszerre klasszikus és ugyanakkor modern is az illat!
Ráadásul amit nyújt ezért az árért az egyenesen fantasztikus!Egyik legjobb ár/érték arány!
Szerintem ősszel és télen nem lehet vele melléfogni!Nagyon minőségi és legalább annyira különleges is!
Én még az 5 csillagot is megkockáztatom, mert érzek egy csipetnyi hasonlóságot egy régi kedvencem a Jacomo de jacomo felé...
Ami tényleg egy picit hátránya az illatnak ,hogy valóban lehetne bátrabb az erőssége illetve a hatósugara...
Szerintem nálam ez egy 5-ös alá....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Érdekes számomra ,hogy egyszerre klasszikus és ugyanakkor modern is az illat!
Szerintem nálam ez egy 5-ös alá....

karakumsivatag

2018. november 11.

Varsóig kellett elutaznom, hogy megillatoljam. Épp csak beugrottam a helyi drogériába, mert a fényképezőgépemben pont lemerült az elem a sűrű kattogtatás közben, de a parfümös pultot nem hagyhattam ki. Szemmagasságban, pont ez a kis piros hívogatott, muszáj volt fújni a teszterből. Aznap folyamatosan a csuklómat szagolgattam, itthon pedig az első dolgom volt megrendelni.
Nagyon uniszexes édes illat. Nyitáskor érezni benne a bogyós gyümölcsöket, de nem egy gyümölcs-özön, leszáradáskor pedig átvált egy megnyugtató tisztaságillatba. Nem igazán tudom elképzelni férfiakon, semmi olyan nincs benne, ami macsóssá tenné pl. levedula, pacsuli, bergamott. A legkedvesebb női bújós-őszi parfümjeimmel érzem egyenrangúnak. Sajnos nem túl intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 11.