Jaguar

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kiadás éve: 2008

A Jaguar Prestige egy igazán férfias, elegáns és hangulatos stílus.

Fej : bergamott, szicíliai citrom, olasz mandarin és fagyasztott körte.
Szív : rózsaszín bors, kardamom, fekete bors, szerecsendió, nyírfa levél, koriander, fenyő.
Alap : olibanum, szantálfa, virginiai cédrus, vetiver, labdanum, pézsma és pacsuli.

Jaguar Prestige for Men EDT 100ml Teszter / ÚJ /
Ár: 5500 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest, 3 .kerület vagy 13. kerület, fizetés: Személyes átvétellel, vagy postázva, előre utalás után

Pokerarc

2016. március 25.

Vannak dolgok, amit nem tudunk megmagyarázni, azonban érezzük, hogy jó és örülünk neki. Miért hordanak a nők magas tűsarkút holott kényelmetlen hosszútávon pedig nagyon fárasztó, de mégis viselik és hordják. Megkérdezhetjük, hogy miért: önmagukért, vagy azért mert tudják, hogy jó látni ezt ffi szemnek? Rengeteg ilyen dolog létezik, de a legtöbbre az a válasz, hogy csak!:-) De miért is ez? Azért mert így erezzük jól magunkat, valamiért jól esik. Megkérdezhetném, hogy miért szép a frézia? Nekem azért mert szeretem az illatát, szeretem a tavaszt, és olyan érzést kelt, hogy ismét kezdődik valami új! Hogy mi még nem tudjuk, de várakozással állunk előtte, és várjuk az érzést, hogy mi következik, Így voltam ezzel az illattal is. Nem tudtam, hogy mi leselkedik rám, csak egyszerűen jól éreztem magam tőle. Igaz ajándékba kaptam a szerelmemtől, de nagyon ráérzett valamire. Amikor azt szeretném, hogy csak ő érezze igazából, akkor használom, nem mintha másnak is szeretnék adni magamból bármennyit. Ha éppen nincs is velem, mivel napi 24 órában nem lehetünk együtt akkor is szoktam használni, mivel azt érzem, hogy folyamatosan velem van, maga az illat, és rá emlékeztet, így mindig velem van!:-)

Nos ha azt szeretné bárki, hogy magával ragadjon valakit, akkor ajándékozza párjának nyugodtan. Nem a név miatt, hanem az érzések miatt, amit kivált. Mielőtt bárki megkérdezné, környezetemben nincs egyetlen egy ffi sem, aki parfümöt használna, azonban én igen, és ez is hozzátartozik az alapvető komfortérzetemhez, tehát csak javasolni tudom mindenkinek, nyugodtan lepjétek barátokat ezzel az illattal.

P.S:Ezen a téren válogatós vagyok, és nem dicsérek olyat, ami nem belülről jön, ezért javaslom mindenkinek!:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 25.