Jaguar

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: bergamott, szerecsendió, petitgrain

Szívjegyek: pacsuli, szantálfa, labdanum, vetiverfű

Alapjegyek: szürke pézsma, tonkabab, tömjén

Jaguar Signature Of Excellence EDP fújósok
Ár: 650 Ft, 1000 Ft, 1500 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Lapo

2020. december 28.

Valamiért szeretnének nagyot villantani az autómárkák a parfüm piacon, ez egészen biztos.. Akár legyen az üzleti (feltehetőleg az..) érdek, marketing kampány vagy csak látva néhány Ferrari vagy Bentley illat jogos sikerét... mindenesetre van helyük a piacon, bármilyen messze is áll egymástól a két iparág.
Sok-sok ár/érték arányban verhetetlen illatot ismertem meg az elmúlt években általuk és csak bízom benne, hogy továbbra is hasonlóan kiváló parfümöket készítenek, nem feltétlenül az autók, sokkal inkább a parfümök kedvelőinek.
Nagyon szépen komponált, számomra inkább tavasszal és ősszel hordható, kiváló minőségű fás-füstös illatvilág.
Levegős, zöld, mentás, steril, a vetivert egyáltalán nem érezni öregesnek benne, sőt ez egy szerintem végtelenül modern illat..
Hétköznapi (könnyen hordható), irodai használatra tökéletes, árán messze túlmutató minőségű, egyedi, talán egy picit a Lalique Encre Noire á L'Extréme hangulatát idéző, de annál sokkal tisztább csodás illatvilág. Ez egy kiváló illat minden tekintetben.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 28.