Jana

Ár:   650 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet feltöltötte: szambi, Módosítva: 2020. július 29.

Kategória:   Szappanok

Bőrradírozó, puhító, nyugtató hatású, megőrzi a savas védőréteget a zsíros, aknés, psoriasisos bőrön.

A legjobb hatáshoz hagyjuk 0,5-1 percig hatni.

Összetevők: Olive Oil, Palm Oil, Coconut Oil, Fragrance, Moisture, With Dead Sea Mineral Salts

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Toposz

2013. szeptember 30.

Kipattogzott arcbőrömre kerestem valami csodaszert. A bioboltos nénike azt mondta, hogy csodaszert itt nem találok.. DEHOGYNEM! Megvettem ezt, az unott eladó ellenére, és imádom. Kettő, azaz 2 nap alatt látványosan helyrehozta a bőrömet, pattanások sehol, ami maradt, az is csak gyógyuló fázisban. Ezer százalék, hogy újravásárolom, sőt nem is fogok tovább kísérletezni, mivel ez tökéletesen bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

szambi

2012. november 21.

Ez az általam próbált szappanok közül a non plus ultra. Eddig ennél jobb szappannal még nem találkoztam. Nem szárít, enyhén radíroz, használat után finom puha lesz tőle a bőr. Arcra kifejezettem ajánlom, már én is a harmadik ilyet fogyasztom. De nem ujjongok itt tovább, aki gondolja próbálja ki. Bioboltokban szokott előfordulni vagy a netről lehet rendelni. 1200 forint körüli az ára, hogy meddig elég az attól függ mire használja az ember. Nálam 4 hónapot kihúz.

Egyetlen bánatom, hogy nincs rajta szabványos INCI, csak az amit a leírásban láthattok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 21.