Janet

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hannah11, Módosítva: 2015. május 11.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ecsetes gyorsragasztó műkörömhöz.

alexa2591

2015. december 25.

Kínaiba találtam rá elég olcsón gondoltam csak nem lehet olyan rossz.
Sajnos felragasztottam és egy pár óra múlva le is esett a bal kezemről majdnem az összes köröm.
Még egyszer megpróbálkozok vele hátha csak túl levegősen ragasztottam fel a körmöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 25.

Kínaiba találtam rá elég olcsón gondoltam csak nem lehet olyan rossz.

Hannah11

2015. május 1.

Nekem nagyon bevált.
Gyorsan szárad,és nem pattan le a műköröm.
Viszont ha leakarom venni,akkor nagyon könnyen megy,és nem bántja a körmömet.
Az egyetlen sajnálatos probléma,hogy a bőröm az ujjaimnál vízhólyaghoz hasonló kis pontokkal lett teli.De utána eltüntek.gondolom ez a ragasztó miatt volt.(de ez szerintem bőrtípustól függ)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 1.

Nekem nagyon bevált.
Gyorsan szárad,és nem pattan le a műköröm.
Viszont ha leakarom venni,akkor nagyon könnyen megy,és nem bántja a körmömet.