Jármy manufaktúra

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Leelan, Módosítva: 2015. január 14.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Önmagában használható bőrápolóként, mely segíti a bőr rugalmasságának megőrzését.
  • Természetesen táplálja és hidratálja bőrét, csökkenti a bőr öregedését, a ráncok kialakulását.
  • Ekcémás bőr ill. neurodermitis esetén a legkiválóbb kozmetikum
  • Napi használat esetén enyhíti a pikkelysömör tüneteit- Regeneráló és sebgyógyító hatással rendelkezik
  • Enyhíti a bőr allergiás reakcióját, bőrproblémákat, nyugtató hatással rendelkezik
  • Ajakápolóként is kiváló - Segít a terhességi csíkok (stria) kialakulásának megelőzésében
  • Masszázshoz is használható
  • Ápolja a törékeny körmöket, hajat
  • Véd a leégés ellen (2-3 faktornyi védelmet biztosít)
  • Napozás után a shea vaj megnyugtatja az irritált bőrt
  • Kisebb égési sérülések esetén segíti a bőr regenerálódását
  • Gyulladáscsökkentő hatása révén alkalmazható kiütésekre, csípésekre
  • Borotválkozás után nyugtatja és ápolja az irritált bőrt- Bőrpuhító hatású, elősegíti a kirepedezett bőr gyógyulását
  • Babapopsi kenőcsnek is kiválóA shea vajat mindig tiszta bőrfelületen alkalmazza.

Laura06

2018. február 20.

Kedvenc! Nem is használok már mást az arcomra. Szèpen rendbe hozza a száraz rèszeket ès a pattanásokat is eltünteti. Az is mellette szól hogy termèszetesek az összetevői, sokkal nyugodtabb szìvvel használom így.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Leelan

2015. január 1.

4 hónap használat után bátran kijelenthetem, hogy eddig ez a legjobb természetes hidratáló amit eddig használtam. Sokat javított a bőröm textúráján, csökkentette a pattanások mennyiségét, és ha egy pattanás kijön, hamar elmúlik. Egyetlen hátránya, hogy idő kell a felszívódáshoz, de estére tökéletes. Ettől függetlenül jár az 5 csillag, mert ezzel értem a leglátványosabb eredményt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Antioxidánsok: Tocopherol