Jasön

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Természetes anyagoknak köszönheti az erejét, úgy mint méhviasz, aloe vera zselé, E vitamin és zöld tea kivonat. Az aloe vera ápolja a kiszáradt szájat, a shea vaj és a kakaóvaj pedig hosszú távon is hidtarálja.

Nem zsíros, vízálló, és UVA/UVB szűrőt is tartalmaz.

Nem tartalmaz: lanolint, petróleumot, árványi olajokat és parabént.

morning_glory

2013. március 31.

Ingyen kaptam egy nagyobb Jason-vásárlás után, magamtól nem biztos, hogy megvettem volna. És így, hogy használom pár napja, szintén nem vagyok benne biztos, hogy sajnálni fogom, ha elfogy.
Az eddigi tapasztalatok: nem vagyok 100%-osan elégedett, de a természetes ajakbalzsamok között jól teljesít. Imádom az illatát, mentholos-csokis, mintha épp most ettem volna egy After Eight-et. Nem csillog, nem zsíros, ha jellemezni kell, én azt mondom, inkább viaszos, íze nincs. A menthol olaj a számon jó érzés, de nagyon kicsit hűsít/frissít - azt is a csak felkenés után pár percig. Majd meglátjuk, hosszútávon hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Squalane eo 1 0