Jean-Louis Scherrer

Ár:   10 590 Ft, 13 750 Ft és 16 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lin, Módosítva: 2019. október 15.

Ár:   10 590 Ft, 13 750 Ft és 16 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2015.

Fejjegyek: bergamott, citrom, ibolya, mimóza, sáfrány

Szívjegyek: fás jegyek, írisz, magnólia, orgona

Alapjegyek: ambretta, tölgymoha, vetiver

Jean-Louis Scherrer Pop Delights 01 EDT
Ár: 3200 Ft , Eladó: BDG33
Állapot: kép/50 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (belváros, Allee, Móricz Zs. krt.), postán maradó, FOXPOST (+postaköltség)

Myrtle

2021. január 14.

Elképesztően elegáns megjelenésű üvegcsében érkezett hozzám a One Love. Gyönyörűen kidolgozott kupak, szecessziót idéző, súlyos üveg, igazán jó ránézni, kézbe venni. Elsőre a Guerlain orgonás illataira, az Idylle-re és a Champs Elysées-re emlékeztet, jóval zöldebb, vetiveres háttérrel. Leszáradásában a fás jegyek és a mimóza dominálnak. Meglehetősen tartós, fürdést követően is felismerhetően érezni. Bár a téli idő sem áll neki rosszul, szerintem tavaszi napsütésben még többetfog magából megmutatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.