Jean Marc

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norro, Módosítva: 2019. február 1.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Arcápolók

Hugo Boss Bottled parfüm utánzat

Norro

2019. február 25.

Párom arcszesze. Tudom, hogy egy hamisítvány, de imádom az illatát, nagyon férfias és nagyon jól áll neki. Ő is meg van elégedve vele, bár nem teljesen érti a rajongásomat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 25.