Jean Marc

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rosa.love, Módosítva: 2014. szeptember 25.

Lelőhely:   eurós boltok

Friss citromos illat hölgyeknek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ALettah

2016. április 11.

A DM-ben hozott össze a rossz sors ezzel az alattomos szörnyeteggel. Mivel imádom a parfümöket, de nem vagyok parfümsznob, vidáman kipróbáltam, mert megtetszett a csinos üveg meg a citromos-friss illat ígérete, amire a név alapján asszociáltam. Első fújásra kellemes, kissé jellegtelen citromos illat. Leszáradás (és a DM-ből való távozás) után viszont minden citromossága eltűnt, és átalakult valami rettenetes pacsmaggá, kb mint egy kínai piacos nyolcvanas évekbeli dezodor izzadt hónaljra fújva... nem győztem lemosni magamról. Viszont átkozottul tartós, órákon át ragaszkodott a csuklómhoz.
Mindenkinek azt tanácsolom, hogy óvakodjon tőle, vagy legalább is ne egyből vegye meg, hanem várjon pár órát a tesztelés után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

rosa.love

2013. június 2.

Minden nap használok parfümöket, alkalomtól függetlenül. Kerestem egy olyat, aminek nem hullajtok könnyeket gondolatban minden egyes cseppjéért. Egy közértben szembejött velem ez a parfüm és a hozzá tartozó dezodor díszdobozba csomagolva. 2400ftért sztem megérte. Illata nem több, mint amit a neve ígér: egy könnyű citromos illatocska. Az a fajta, amit tényleg lelkiismeret-furdalás nélkül lehet fújkálni kevésbé jeles napokon. 4-6 órát kibír rajtam, az asszociációm kellemesek a mojitóval kapcsolatban, még az üvege is egész pofás...nekem tetszik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 2.