Jean Patou

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kristie, Módosítva: 2016. március 5.

Kiszerelés:   50 ml és 75 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális-fás

Fejillat: banán, körte, bergamot, pisztácia, rózsabors

Szívillat: Champaca, narancsvirág, szilva, tej

Alapillat: szantálfa, ámbra, pézsma, vanília

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kristie

2016. március 7.

Pár hete itt jutottam hozzá egy 5ml-es fújóshoz és valamiért az első szippantás után lemondtam róla, mondván ez nagyon fura. El is akartam adni, mígnem gondtoltam, teszek még egy próbát. Nos, rá kellett, hogy jöjjek, ez egy isteni finom különleges fűszeres-virágos nyári illat. Elsőre tán szokatlan a nyitóillat ezzel a banán-bergamott kombóval, a pisztáciával, majd egyszercsak előbújnak a virágok, a szantálfa és a vanília kíséretében. A leszáradásban pedig valóban ott csücsül az ámbra és a pézsma. Hmm, különc egy nyári illat, stílusos nőknek, mert nem mindenkinek áll jól az biztos.😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 7.