Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2014. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Classique parfüm eredeti illatjegyei a szimbolikussá vált Gaultier matróz stílusban. Gyűjtői kiadás.

csikosmatyas

2014. július 17.

Miután a kedvenc parfümöm beszerezhetetlen ezért valami új után néztem. Azt hiszem megtaláltam azt az illatot ami tökéletesen jellemez, de parfümösüveg gyűjtő révén ezt a változatot rendeltem meg. A szívem akkorát dobbant amikor megláttam, hogy azt hittem infarktusom lesz ! Egyenlőre csak megjegyzést írok mert még nem érkezett meg, de nagyon bízom benne, hogy az összetevőlista az ígérethez hűen valóban érintetlen marad!
Azon kevesek közé tartozom akiken ez az illat jól működik, gyönyörűen kijönnek a főbb illatjegyek, narancsvirág, ylang-ylang, orchidea, végül pedig a vaníliás ánizs, egyszerre súlyos és súlytalan, fiatalos és elegáns. A mintából csak kétszer használtam, de már többen megjegyezték, hogy jót tett nekem a váltás, sokkal modernebb és provokatívabb illatom lett.
Eddig megjegyzés volt, most már vélemény lett. És most idéznék egy örök klasszikust apától: Mit szagolgassak rajta, nincs ennek semmi baja :-)
Ez lefordítva az ő furcsa férfias nyelvezetéről annyit jelent, hogy szerinte jó és nem volt pénzkidobás !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 17.