Jean Paul Gaultier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MaryPoppins, Módosítva: 2018. március 13.

Lelőhely:   parfümériák, online

Uniszex illat.

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Összetétel: koriander, ámbra, mandarin, narancs, vanília

Ár: 1500 Ft , Eladó: Aimet
Állapot: 5 ml minusz pár fújás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta/foxpost (költsége a vevőt terheli)
abodri

2019. december 15.

Szerettem a sima Gaultier 2-t is. De ez a kicsit nőiesebb változata. Tömény és erős, mégsem üldöz el senkit 😃
Nekem már kifújáskor is isteni, de leszáradás után pedig elmondhatatlanul imádnivaló.
A tartóssága szuper!!!! A hatósugara pont olyan, amilyennek lennie kell, mindenki érzi a környezetemben, és én is érzem magamon egész nap. Ugyanakkor nem fojtogat senkit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Piri11

2018. május 23.

Én sajnos nem tudok olyan elnéző lenni ezzel az illattal, mint Nina29.
Először is ezer hála és köszönet a kis mintáért Annamarinak, de muszáj véleményt írnom erről az "illatról".
Rajtam ez egy nagyon bántó, és nagyon irritáló szaggá állt össze. Az egész olyan mintha mű mandarin és mű narancsvirág lenne (pedig az nincs is benne).
Tegnap este próbáltam, miközben a fragrantica-s véleményeket olvasgattam, és ma a lakásba lépve újra megütött ez a szag. Egyébként kb. fél órát bírtam elviselni, majd lemostam, de a számítógép körül még mindig ott lengedezett ez a valami.
Nagyon sajnálom, de én most nagyon rontani fogom az átlagot, mert ez nekem 0* lenne, ha lehetne ilyet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 23.

Én sajnos nem tudok olyan elnéző lenni ezzel az illattal, mint Nina29.

galagonyanya

2018. április 28.

Az adu ász a játszmában. A sors különös kegyéből - mert véletlenek nincsenek - jutott nekem egy üveg ebből a mandarinos bájitalból, s állíthatom: a Gaultier2-höz képest valami más, valami több... aki túlságosan pézsmásnak találja azt, annak ez a buja, édes vanília-mandarinfelhő biztosan bejön. A pézsma itt csak lopva járja táncát, a főszerepet ezúttal nem neki osztották - sokkal kifinomultabb, nőiesebb, nem olyan direkt marketinges módon "gyere ide bébi mert kívánlak" hanem rafinált "elveszítettem a napszemüvegem, segítene megkeresni?" - típus. Az eredmény nem marad el. A győzelem garantált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 28.

Nina29

2018. március 1.

Nagyon vártam a Vanília imádat miatt,nem is értem miért veszek mindig orientális-vaníliás illatokat,mikor 5 illatból csak 1 jó rajtam :( Utálom... Rajtam miért nem olyan jó mint ahogy írják??? Az illat csodás,velem van a gond.Várom mindig a (csodát) Elsőre nekem olyan szappanos tisztasági illatnak tűnt, de ez a mandarin!? rajtam ilyen .. Vaníliát nagyon lágyan érezni,inkább a narancs-mandarin,,és zavaróan ott a koriander is. Költözne!! Jobb gazdit érdemel. Nem az ő hibája,ezért megy a 4 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Timi8

2015. november 22.

Honnan lehet beszerezni? Köszi a választ! Timi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 22.

Honnan lehet beszerezni? Köszi a választ! Timi

3tara2

2015. október 28.

Finom,porosan szexi,pasibeindító illat! Nyáron már követték a parfümöt,kíváncsi vagyok most ősszel hogy fog szerepelni.
Kár,hogy már nem lehet kapni,jó kis kreáció ez! Tartós is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 28.

Kár,hogy már nem lehet kapni,jó kis kreáció ez! Tartós is!

wifey

2015. május 11.

Csodás. A sima Gaultier2 szexis, nőies változata. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Csodás. A sima Gaultier2 szexis, nőies változata. Imádom!

MaryPoppins

2013. január 28.

A forró és szexi Gaultier2 lágyabb, hétköznapi viseletre is alkalmasabb párja. A mandarin elbillenti a nőies illat irányába az unisex Gaultier2-hez képest. A koriander is különlegesség teszi ezt a csodát. Nálam örök darab a hűvösebb évszakokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 28.